Zelta Zivtiņa - krapnieki

Neko jaunu jau neuzrakstisu,bet tomer loti nepatikami!Pedejos 4 menesus katru dienu tika nemts nost kredits diena 25 sant,par itka notereto interntu,zvanot sim kantorim,preti tik dabuju atbildi ka pati vien tereju,kaut mana telefona nav interneta funkcijas!man sie ieteica lai dodos uz tuvako tele 2 centru un lai uzradu telefonu,protams ta ari izdariju,un protams apstiprina ka ja tomer vinu kluda!Sanak ka varbut es neesmu vieniga kurai skaita nost nepamatoti kreditu!tas nav vienigais sapigais moments kur tele 2 man skaitija nepamatoti nost kreditu!!!solijas atgriezt atpakal kreditu-gaidu lidz sai dienai :D.kad izlemu parriet uz biti,ta uzreiz atradas mans operators,visu solijas atgriezt + 3 menesu kompensaciju zvani uz visiem tikliem pa brivu!nevelos slavet biti,bet uz so momentu labaku mobilo operatoru atrast nevaru!!!

Latviešu tautas 02.11.2013

Nevajag turet ilgi taustiņu (nule) "0".