Zelta Zivtiņa - krāpnieciba

Tā tik tiešām ir viena ZELTA Zivtiņa! Pilnīgi riebjas!
Lai aktivizētu nulles tarifu es maksāju 0.25 Ls un divus mēnešus pēc sms nosūtīšnas bez bēdu varētu izmantot šā tarifa priekšrocības, proti maksu tikai par savienojumu ZZ un tele2 tīklā. Lūk, nekad nevaru zināt, cik man izmaksās ši saruna? Vai šoreiz ZZ noskaitīs par tikai
savienojumuvai par katru minūti atsevišķi ko esmu norunājusi.
Ir ļoti bēdīgi, kad esi pārliecināts par to ka kartes kredīts ir 3Ls un pēc vienas sarunas tas ir līdzvērtīgs nullei.

B

R Raivis 19.09.2009

Nekas izdeviigaaks par zelta zivtinu nav!Vajg sekot visam liidzi-tad vis buus ok!

J jjjj 25.09.2009

Raivis tu smejies kā nau bifri un es nepasutu neko lai bites tīklā runātu bez maksas un man nau savienojumu maksa kā zz... Es ar draugiem runāju brivi

I Inita 11.12.2009

Tas tele 2 ir vieni krāpnieki.Lai ar nulles tarifu varētu sarunaties tā domāto pusotru stundu, tad saruna pārtrūkst jebkurā momentā.Atliek piezvanīt un jau pēc 1.min. vai 15.min.to pārtrauc, pēkšņi pazūd zona.Mierīgi sēdi vai guli un nekusties, bet nekas nemainās.Pa dienu tas nav tik bieži, bet tieši vakaros no plkt. 21.00, tas ir pilnīgi regulāri.Pagajušā gadā ar bij tāda akcija, bet tādi brīnumi nebij, bet šogad, pēdējo četru mēnešu laikā tas ir jau tik pat kā tam ir jābūt.Esmu jau daudzus gadus Zelta zivtiņas kliente, bet nu jau sāk uz nerviem krist tās visas izdarības.Ar karti viss ir kārtībā un zona ar ir vienmēr.Ja nu tas būtu tikai man vienīgai, bet tas ir no mana paziņu loka vairākiem.Tad sanāk, ka mums visiem ir bojātas kartes un zonas nav? Saprastu, ja es dzīvotu dziļos laukos, bet tas ir te Rīgā. Biju vienmēr apmierināta, bet nu jau sāk iezagties doma, ka jāpāriet uz kādu citu karti.Es saprotu, ka ir krīze.Var jau šmaukt tos vienkaršos cilvēkus, bet vajag ar mēru, nevis tik bezkaunigi.
Es ļoti ceru, ka tele 2 pēc šīs vestules tomer labosies, jo kā nekā nak svētki un visiem gribās būt smaidīgiem un priecīgiem.Ja nevar apciemot, tad, lai vismaz var sazvanīt un iepriecināt ar kādu mīlu vārdu.
Savādāk priekš kam ir nulles tarifs ar 0.90.min., ja reāli var parunāt tikai 1.min. vai 15.min.

A Anna 11.12.2009

Man gan viss kaartiibaa, kaut dziivoju 70km no Riigas.Un sarunas arii nepaartruukst.Es, domaaju ka tas vienkaarsi vakaros, jo daudzi seerfo netaa.Kaut vai runaaju veelu vakaraa viss ok.