www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Kopš kura laika jūs anulējat deriguma termiņu, ja beidzās kredīts? !

Zelta Zivtiņa - Kopš kura laika jūs anulējat deriguma termiņu, ja beidzās kredīts? !

Izmantoju zz numuru parsvarā tikai zvanu saņemšanai, vairākus gadus viss bija forši, ar visu biju apmierināts, laikam kaut kur pirms gada viņi sāka vilkt nost tos 0,05€ dienā tiem kuriem nav pieslēgts tarifu plāns, labi man nav žēl, bet tagad viņi aizgāja vel tālāk.. Tagad ja tev beidzās kredīts, tad arī kredīta/kartes termiņš automātiski anulējas. Pirmo reizi to biju pamanījis pavasarī, domāju varbūt kaut kāds gļuks, bet tas nebija gļuks.

2019 gada es vel varēju papildināt kredītu + pagarināt kredīta/kartes termiņu uz 90 dienām pa 50 centiem un 5 mēnešus saņemt zvanus bez papildināšanas, tagad es to vairs nevaru izdarīt.

Pirms 2 nedēļām papildināju kredītu un uzreiz pagarināju uz 3 mēnešiem un lūk šodien man atnāk sms ka mans termiņš rīt beigsies. Pārbaudīju kredītu, jā 0,00€. Iegāju savā zz kontā un jā, mana pagarināšana bija anulēta jo beidzās kredīts. Sāku meklēt informāciju internetā un tikai caur google esmu ticis kaut kādā zz lappā kur ir teikts - "beidzoties kredītam (kad bilances atlikums ir 0.00 €) , beidzas arī kredīta derīguma termiņš. ". Kartes termiņam bija jābūt līdz 29 oktobrim un deļ mistiskiem jauniem noteikumiem mans termiņš tagad ir līdz 14 augustam. Labs tele2!

Veršos laikam pie bites, maksāšu tur tik pat bieži kā tagad pie zz ar "Superigiem" jauniem noteikumiem, bet viņi vismaz nevilks nost kredītu katru dienu.

13.06.2020

R

L LielaZive 3 19.02.2020
Doma ka mes esam mulki

Pieriebusies sie krapnieki...

L LielaZive 3 19.02.2020

Apnikusi zz... lukoju pec cita aperatora bye.

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2020

K Kadatevdalaa 16.06.2020
Krapsana

caur interneta banku parskaitiju 5.00 eiro lai varetu pieslegt tarifu
bet uzreiz 0.15 eiro pazuda un atnaca zina ka pieprasijums noraidits jo ir nepetiekams kredits

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2020

L LielaZive 3 12.07.2020

Pie zz esmu noverojis kad paliek loti maz mb telefona atsledzot mobilos datus pie kadiem atlikusajiem 6mb pec briza atnak pazinojums ka visi mb esot iztereti un ta jau kuro reizi un ar to vis nebeidzas jo tad vel automatiski no kredita norauj kapeikas par tiem 30mb un ja vel sie izbeidzas tad bridinajums atnak tikai tad kad jau ir norauta karteja kapeika...