www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Klienta maldināšana

Zelta Zivtiņa - Klienta maldināšana

Klienti ZZ esiet modri un uzmanīgi! ZZ sniedz maldinošu un nepilnvērtīgu informāciju par pakalpojuma termiņa pagarināšanu. Esmu iemaksājis naudu ZZ kontā, lai kantoris varētu pagarināt pakalpojuma terminu, bet pakalpojums netika pagarināts. Ka paskaidroja ZZ, es " pats esmu vainīgs, uzmanīgi jālasa kas rakstīts smalkajā šriftā un starp rindiņām". Šīs ZZ rīcības rezultāta zaudēju ap 4500 minūtes sarunām un ap 4.6 GB internetam, tāda ir ZZ attieksme pret klientiem, kas ilgstoši izmantoja ZZ pakalpojumus. Esiet modri un pieņemiet pareizo lēmumu.

masyanya 24.02.2016

Ja Jūs nokavējāt tarifa pagarināšanu - protams, ka saglabātās minūtes un viss pārējais tiek dzēsts, jo beidzās izmantošanas termiņš. Bet Jūs varat griezties klientu apkalpošanas centrā un painteresēties, varbūt ir iespēja atgriezt pazaudētās minūtes un interneta apjomu.