www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa kartes atjaunošana caur internetbanku

Zelta Zivtiņa - kartes atjaunošana caur internetbanku

9.martā ap plkst. pieciem vakarā papildināju Zelta Zivtiņu caur Swedbank internetbanku, šodien 10.martā desmitajā stundā konts vēl joprojām nav papildināts.

R Raitis 10.03.2010

Pārbaudi vai ierakstīji savu mob.nr.?!

K Kirstaps 11.03.2010

Lūdzu pārbaudīt nodarīto ZZ numuru. Ja Tele2 nav tāda tālruņa numura, nauda nākamajā dienā atgriežas atpakaļ, ja ir nepareizs numurs - kāds būs priecīgs.
Lai noskaidroto situāciju sīkāk lūdzu sazināties ar banku par tālruni 67444444 (8:30-17:00)

C Credo 13.03.2010

Caur Parex tā arī dažreiz notiek, īpaši ja papildini 5dienas vakarā vai brīvdienās. Tad parasti papildinās tikai 1dien.

K kika 09.04.2010

ja 10 minūšu laikā nav papildināts, zvaniet uz tele 2 un uzstājiet lai Jums piešķir kompensāciju, tele 2 to neafīšē, bet atteikt nav tiesības jo
pārsvārā 'tā i r tele2 vaina, kompensācijas izmērs līdz 5ls, atkarīgi no zz izmantošanas termiņa