Zelta Zivtiņa - Apkalpošana

Jāmaksā pietiekami par nedēļas bezlimita internetu. Bet interneta ātrums lēnākais Latvija. Operators ko dara. Domāju vaina routera. Ieliku lmt bezlimita sim karti, un internets lido. Uzauga lidz 36-40 mb sekunde. Ievietoju atpakaļ zz priekšapmaksas. Un interneta ātrums atgriezās 1 mb pusotra sekunde. No 5 rita lidz 8 Rita ātrums 2,5 mb. Līdz 1,5, mb. Kāpēc zz ir palicis tāds mesls? Tajā paša laika Krievija ir 5 reizes atraks? Kāpēc tā? Es fanatcs kibersporta shuteru uz pleystation4. Ar tik sliktu internetu ka zz es nevaru cīnīties ar citu valstu geimeriem.

11.02.2021

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 12.02.2021

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

н НеКариньш 11.02.2021

"Domaju vaina routera."- - Kads vel router? Mobilam internetam routers NAV vajadzīgs!

K Kaspars Cerniks 23.02.2021

Tas ir tads Huawei routers. 150 MB sekunde. Liekas usb. Un izdala Wi-Fi. Nu nevissi routeri ir lielas kastes.

K Kaspars Cerniks 23.02.2021

Ja vaina routera. Tad izskaidro kapec ieliekot amigo. LMT priekshatmaksas sim karti ari ar bezlimita internetu. Vienkarsi lido. Sanjemu 50.Mb. Sekunde? Tas vel sliktu laikapstaklju del. Migla ara.

K Kaspars Cerniks 23.02.2021

Nu bet ta vieta lai routers varetu iedot tos 150 MB operators bremze. Dotaja bridi atrums ir 896,700 kb sekunde. Pie ta kad rotera tikla parklajums ir 100% vot i bezlimita internetc zz prieksatmaksa. Da man pietiktu 10 MB sekunde.

K Kaspars Cerniks 23.02.2021

Ka risinat problemu? Beigt ierobezot romingu. Bezlimita internetam. Loti jutas atcskiriba. Kadd tiek pagarinatc tarifs. 1-2 dienas interneta atrums ir apmierinosh. Un pectam parejo nedelju neiet. Vienkarsi apstajas.