www.sudzibas.lv "ZEBRA STUDIJA" SIA "Ave salons" Aplokšņu algas/nodokļu nemaksāšana.

"ZEBRA STUDIJA" SIA "Ave salons" - Aplokšņu algas/nodokļu nemaksāšana.

Iesaku NEEJIET strādāt uz frizētavu "Zebra studija". Tur par Jums nemaksās nodokļus, Jums vienkārši salona īpašniecei Viktorijai Beitānei no savas nopelnītās naudas būs jāsamaksā 60%. Algas aprēķini tiek aprēķināti pēc kaut kādas mistiskās stundu likmes, taču šādu algu Jūs nesaņemsiet, bet no šīs aprēķinātās stundu likmes, (it kā saņemtās) summas Jums pašiem būs jānomaksā nodokļi, ko Jums Viktorija Beitāne novikls no Jūsu šiem te 40%, Pati šajā frizētava esmu strādājusi, darba līgumu es tā arī neredzēju un nodokļu grāmatiņa man vēl jo projām netiek atgriezta. Nācās saukt palīgā Valsts darba inspekciju. Atsaucoties par sūdzību par "Zebra studija", Pētersalas iela14/a, varu piekrist. Salons ir ļoti "vidējās klases" salonam nav pat administratora un apkopējas, šie pienākumi arī ietilpst Meistara(1 gab.)un mācekļu pienākumos, (ja paveiksies trāpīsiet pie viņa safrizēties:)…Tiešām Jums arī neiesaku kļūt par izmēģinājuma trusīti praktikantu rokās par to samaksājot vidēja salona cenu. Tad jau labāk ja vēlaties, lai jūs safrizē mācekļi dodaties uz mācību frizētavām, kur Jūs šādu pakalpojumu saņemsiet pa brīvu!...

F

L Loreta.L 13.02.2015

Labdien!

Jūs laikam esat tā friziere, kura tur pabija pāris dienu, jo vienreiz ieradāties ar nokavēšanos, otrreiz alkohola reibumā un tādēļ netikāt pielaista pie darba. Rezultātā Jums vienkārši palūdza vairs nenākt. Līgumu ar darbiniekiem -dzērājiem, neviens negrib slēgt.

Cūcīgi cilvēki vienmēr ir žults pārpilni. Cik gan zemiskai un niecīgai jābūt, lai pēc tam vēl skrietu sūdzēties!

Ja vēlaties kādu kritizēt, sāciet ar sevi! Tas ir vienīgais pareizais veids, kā kaut ko dzīvē mainīt.

P Pozitīvs 04.04.2016

Pašlaik apmeklēju salonu "Zebra Studija" Katrīnas dambī 21 un viss patīk, salons labā kvalitātē, Viktorija- draudzīga un saprotoša.
Jums laikam nepaveicies ar savu uzvedību un attieksmi, tāpēc arī rakstījāt sūdzību un meklējat negatīvo, tas ir absurds, tauta!

A Andrej Rieden 04.04.2016

Labdien!
Jautājums salonam.
Vai taisnība, ka algas salonā "Zebra studija" tiek izmaksātas aploksnēs?