www.sudzibas.lv "ZEBRA STUDIJA" SIA "Ave salons" SPraktikanti no 34. arodvidusskolas.

"ZEBRA STUDIJA" SIA "Ave salons" - SPraktikanti no 34. arodvidusskolas.

Loti silti iesaku nemeklējiet skaistumu - "skaistumkopšanas" salonā " Zebra studija", tur Jūs to neatradīsiet!!!...:( šajā salonā strādā tikai praktikanti no 34. arodvidusskolas. 1-3 kurss, kas praksē tā sacīt trenē roku... (tomēr šī neskaitās mācību frizētava, kas būtu piesaistīta pie mācību iestādes). Par šo treniņu Jūs samaksāsiet par pakalpojumu vidēja salona cenu.
Salona īpašniecei pašai nav šī 34. arodvidusskolas friziera diploma!..., bet tas viņai netraucē "cirpt" ...?!!!Kā arī salona īpašniecei ir ļoti lielas problēmas ar valsts valodas apguvi un lietošanu, tādā veidā arī var rasties domstarpības par to ko esat vēlējušies un kā tas ir saprasts...

Ar cienu
Nocirptā...

L letmeknow 04.06.2012

Labdien!

Absolūti nevaru Jums piekrist. Salona īpašniece Viktorija ir ļoti profesionālā friziere, pie kuras eju jau trešo gadu un mani gari mati izskatās kopti un veselīgi. Viņa vienmēr ir atsaucīga un lieliski jūt klienta vajadzības.

Iespējams, Jums tiešām nepaveicās un tikāt zem kādas praktikantes nepieredzējušās rokas, bet, domājams, vajadzēja teikt administrātorei vai salona īpašniecei, ka esat neapmierināta un kopīgi sameklēt kādu kompromisu.

Ar cieņu,
Kristīna

S Sunspot 08.07.2013

Man gan ļoti patīk friziere un salona īpašniece Viktorija. Neesmu pamanījusi, ka viņai būtu problēmas ar valsts valodu. Vairākus gadus apmeklēju "Zebru" un nekādi incidenti nav notikuši.

D Dmitrijs 12.06.2014

Был у меня опыт с этой "студией". В первый раз меня стригла девушка, которая не умеет даже держать ножницы. Постоянно говорила, что у меня необычные волосы! Смех! Подстригла коряво, заплатил 10 евро. Пошел снова в эту "студию", думал, другой парикмахер подстрижет нормально. Вышло еще хуже, чем в первый раз. В следующем месяце пошел в простую парикмахерскую, где подстригли отлично и дешевле.

Не советую сюда ходить. Если владелец думает, что срубит много денег на учениках, то она ошибается. Клиенты неризиновые.

L Loreta.L 13.02.2015

Labdien!

Pilnīgi nepiekrītu te paustajai kritikai. Nu jau ir vairāki gadi, kopš apmeklēju šo salonu, un man matus griež un krāso Viktorija - salona īpašniece. Esmu ļoti apmierināta.

Te izlasīju viena neapmierināta vīrieša komentāru, ko vēlētos nedaudz pakomentēt no sava redzes punkta: kad biju kārtējo reizi frizētavā, man blakus bija kāds kungs, kurš centās "lenkt" jauno frizierīti, aicinādams viņu vakariņās. Frizierīte atteica. Iespējams, ka šis komentētājs arī vienkārši saņēmis kādu atteikumu un nu tagad izgāž žulti :)

Tā jau daži mēdz dažkārt rīkoties, ja nesaņem to, ko vēlas un ir par sevi pārlieku augstās domās, tad sāk nozākāt; tas šiem ļautiņiem ir vienīgais veids, kā saglabāt savu iedomātoi statusu.