ZB shoes - apavi

Neiesaku tur pirkt apavus. Es nopirku vasaras zandales un tās abas saplīsa jau 3.dienā -atlīmējās āda no zoles. Tā kā tas notika ceļā uz darbu, uz ielas, biju spiesta tās pati salīmēt, lai nepaliktu basām kājām. Vēl pēc laiciņa pašas zoles papēža vietā "iebruka" uz iekšu. Draugs nopirka kedveidīgus apavus par 30 ls, viņam sāka plīst jau 4 .dienā. Draugs gan dabūja atpakaļ naudu, jo laicīgi aiznesa atpakaļ, bet pēc nedēļas, ejot pēc naudas pamanīja, ka VIŅA NĒSĀTIE apavi atradās jau plauktā un pārdevās tālāk ar 40 % atlaidi...
Apavi tur ir ĻOTI nekvalitatīvi un pārdevējām, protams, nav tā labākā vēlme atgriezt naudu vai ņemt apavus labošanai.

T ToAnnika 04.07.2011

A tu točno zini, ka tie apavi bija domāti nēsāšanai, nebija miroņiem domātie? Kādā veidā tava drauga vecie apavi "pārdevās"?Tas kaut kāds seksuālo minoritāšu paveids, vai?

Z Zane 05.07.2011

Es gan gribu šo firmu paslavēt par normālu attieksmi tajos gadījumos, kad atklājas apavu defekti. Gan pati, gan kolēģe esam nesušas apavus atpakaļ, un nauda ir atdota. Par apavu kvalitāti - tas ir cits jautājums, kvalitāti gribētos labāku. Esmu redzējusi, ka arī citi nodod apavus bez skaļām diskusijām vai tml., kā te dažkārt raksta par citiem apavu veikaliem.