www.sudzibas.lv ZB shoes Nekompetence

ZB shoes - Nekompetence

Neiesaku iepirkties ZB Shoes "Riga Plaza"!

1)Veikalā piemērīju zābakus - ieptikās - nopirku, aizgāju mājās un konstatēju, ka 1 zābaks 38 izmēra un otrs zābaks 39 izmēra. Vai tiešām nevar tik daudz kā paņemt acis pirkstos un ielikt vienā kastītē vienādus izmērus??
2)Braucu mainīt speciāli no Jelgavas, bet ja būtu kāds, kas dzīvo tālāk? .. Samainīja beigās man tos zābakus
3)Iegāju turpat veikalā Prisma un tie zābaki sāka pīkstēt!, pārbaude pēc pilnas programmas, visi skatās un tu jūties kā tāds apsmiekls
4)Un kad gāju, lai man atmagnetizē tos zābakus, man pateica, ka it kā atmagnetizējām, bet viņi tik un tā var pīkstēt, jo ražotājs iestrādājis kaut ko zābakā, tātad jebkurā laikā un vietā mani atkal sagaida - apsardzes pārbaude

Būtībā vēlējos izteikt savu neapmierinātību par apkalpošanu "ZB Shoes" Riga Plaza!
Kopumā iespaids par veikala pārdevējām - neuzmanīgas, neprofesionālas, lai neteiktu vairāk!

B

retas_sudzibas 02.08.2013

Ja pati esi tik acīga, ko tad pati nepamanīji, ka nav vienādi izmēri, parasti, normāli cilvēki pārbauda 2x drošs paliek nedrošs. :D

B bababa 05.08.2014

Vakar biju tur un nopirku kurpes. Man bija jaukas laipnas meitenes. Mani pacietigi apkalpoja. Par signalizaciju - ja jau reiz zogam tad ir signalizacija un iestradata kur vien var. Veids ka cinities pret zagliem.
Par Jums - izskatas jums patik sudzeties. Dzivi vajadzetu uztvert pozitivak un ar humora izjutu.