Zara džinsi - džinsi

Magazini zara eto krasivaja odezhda, pohozhaja na brendovuju, dizajnerskuju, no po horoshej cene. dumaju s etim soglasjatsja mnogie. No! v ocherednoj raz ubezhdajusj, chto odezhda ne kachestvennaja. Odno delo kogda eta krasivaja odezhda sluzhit hotj kakoe-to minimaljnoe vremja, drugoe - kogda posle pervoj stirki ejo mozhno vikinutj. Uzhe tretji dzhinsi posle pervoj PRAVILJNOJ stirki pokrivajutsja belimi polosami, stiraetsja kraska. Takie dzhinsi prosto pozorno odevatj. V ekspertize, kotoruju delaet magazin ZARA, napisano chto dzhinsi postirani v nepraviljnoj temperature i eto nesmotrja na to chto bilo skazano i tak bilo na samom dele chto dzhinsi stiralisj po ukazanijam proizvoditelja, kotorie ukazani na birke. Vivod: trikotazh mozhet esche i mozhno pokupatj v zara, no dzhinsi tochno luchshe vzjatj u proverennih proizvoditelej (lee, wrangler, mustang...) nu ili dejstviteljno dizajnerskie, hotja poslednie budut v neskoljko raz dorozhe. kak govoritsja skupoj platit dvazhdi, a inogda i trizhdi.

I Ilze 25.11.2009

Nu parasti džinsiem paliek baltas strīpas, kad tiešām veļa nav kārtīgi izskalojusies un palicis pulveris.

E Eseseseseseseses 25.11.2009

nezinu, kaadaa 'zara' tu iepercies, bet man sis veikals patiik..nepeerku tur garderobes pamatlietas, bet gan papildinajumus - visadus topinjus, sortinjus, bluuziites, arii kleitinjas..viss smuki izskataas un valkaajaas labi..par dzinsiem nezinu, nekad 'zara' tos neesmu pirkusi, varbuut 'zara' nav iistaa vieta, kur pirk dzinsus..

H hhhh 09.01.2010

Neko sliktu par Zaras dzinsam nevaru pateikt. Mana garderoba ir vairakas Zara dzinsas, tas ir loti kvalitativas, manuprat. Laikam, tiesam nepareizi bija izmazgatas. Nekvalitativas dzinsas pardod Zapping, House, Cropp veikalos.

E Esila 23.01.2010

Zaras džinsi ir totāli garām 1 reizi tiiko jaunus uzvilkti džinsi saplīsa cejgalā, apmainiju pret citiem tie saplīsa pirmajā reizē kājstarpē..hahaha

L lasma 12.02.2010

katrā veikalā ir gan labi, gan slikti modeļi, arī pat ļoti dārgos brenda veikalos ir slikta ražojuma un nēsāšanai neatbilstošas kvalitātes apģērbs, kuru vairāk par 3 reizēm neuzvilksi. man ir gan zara, gan house džinsi, kuri labi nēsājās.
tādēļ ir domātas patērētāju tiesības un speciālie džinsu veikali, tendēti uz kvalitatīvu ražojumu par lielākām naudīņām, kā ierindas bodē...

K Kirovs 17.04.2010

Nopirku stilīgu kokvilnas džemperīti.mazgāju atļautajā temperatūrā
un arī tā pati sāpe, proti, krāsa iet pamazām nost!

nesen nopirku džinsa auduma bikses un pamanīju, ka tās
pēc mazgāšanas sarāvusās.Kā tas iespējams?

R Roze 31.08.2010

Manā garderobē ir 3 pāri tumšzili, skinny džinsi - visus trīs pārus pirku 3 gadus atpakaļ. Džinsi nav ne izstaipījušies, ne krāsu zaudējuši ( lai gan pat uz birkas rakstīts, ka krāsa mazgāsies nost ar laiku). Vīrs savējos Zara džinsus nēsā jau otro gadu - nekādu izmaiņu. Tākā...kvalitāte nav tā sliktākā.