www.sudzibas.lv Zalais Darzs drausmīga attieksme jaukā vietā

Zalais Darzs - drausmīga attieksme jaukā vietā

Vasarā kopā ar vīru apmeklējām positivus festivālu un ļoti garšīgi pusdienojām kafejnīcas zaļai dārzs teltī. Viss bija tik garšīgs, ka palūdzām vizītkarti.
Ir pienācis rudens un nodomājām kādu varau aizbraukt līdz pašai kafejnīcai, bija jauks vakars un bijām pārsteigti cik tomēr skaista izskatījās kafejnīca, kad iegājām iekšā mums bija gadsimta šoks - pie galdiņa tenniņbiksēs sēdēja pāris "veči" un skatījās TV, nelikās traucēti. Atbraukuši esam, apsēdāmies..interjers 'mājīgs un pārdomāts..atnāca viesmīle "pufaikā" prieks, ka vismaz latviski runāja. Ēdienkarte mūs uzjautrināja, jo pirmajā lapā bija -15%, bet pārējās +10% par apkalpošanu:) Ilgi mēs pie galdiņa neizturējām, jo TV tiešām bija neizturams, paņēmām mantas un uzgājām 2.stāvā. Diemžēl arī ēdiens mums negāja pie sirds, bet par to negribētu asu kritiku izteikt, varbūt pati izvēlējos kaut ko nepiemērotu. Ātri apēdu cik nu spēju un devāmies prom, pēc iziešanas no kafejnīcas, no iekšpuses abi vīrieši pavēra aizkarus un ar pirkstiem rādot ņirgājās...es nekad mūža nebiju jutusies tik pazemojoši. Un šo vietu ieteikšu tālāk, bet tikai kā vietu kur nekad, nekad nespert ne soli!!! nesaprotu kā tik jaukā vietā var būt tik apkaunojošs personāls.FUI!

. ..... 01.10.2010

VSEDGDA ochenj horoshee obsluzivanie, esli ne hoteli sidetj rjadom s tv, mozno bilo pojti v otdelnij domik, otkuda s pomoschju pulta vizivaetsja oficiant. i eda tam ochenj daze vkusnaja, pravda moglo bi bitj i deshevle )

N notforyou 01.10.2010

Viesmīles bija "pufaikās", jo viņiem arī mājiņas ir jāapkālpo un ārā jau ir auksti, lai maiciņās staigātu..

I Inokentijs 01.10.2010

un vīrs ir mīkstais, ka nevarēja ko pretī parādīt ?

M marpls 01.10.2010

Vīrs malacis, nenolaižas līdz tādu neaudzinātu tēviņu līmenim.

J Jeepist 02.09.2011

Плохому танцору... ни разу за все посещения туда не нашел никаких помарок... уютно, вкусно, комфортно... а Вам видимо место в макдональде.

R runcis2 03.04.2014

es zinu kas tur par pretigu politiku, un ka tur gatavo, jo agrak tur stradaju!!

T Tikyla 23.02.2019

Ну что сказать, впечатления не самые приятные! При входе, никто не встретил, хотя официантка прошла мимо. Пришлось самим подходить к стойке и уточнять куда можно присесть. Далее, принесли меню, у меня и у мужа меню отличались ( а именно цены были разные), что тоже не понятно, как так то, ребят!? Не предупредили, что ждать около 40 минут блюдо, хотя зал был пустой ( не знаю как было в домиках). Ну и наконец, блюдо, брали шашлыки. Сами шашлыки ничего, вкусные, но то что шло к шашлыку, а именно огурцы были тухлые на половину, видно было и по цвету и по консистенции (мы не претендовали на высший уровень ресторана, но тухлые огурцы, серьезно!? Повора, Вы что не видели когда резали их?) помидоры такие же. Заказала к шашлыку чесночный соус, принесли обычный майонез, добавили укропа для виду. 10 лет назад праздновали тут мероприятии, было не плохо, но сейчас... просто отвратно!не советую!