www.sudzibas.lv Zaļā bāze Nelaipna apkalpošana

Zaļā bāze - Nelaipna apkalpošana

Šajā ziedu bāzē iegriezos jau otro reizi un sastapos ar gados vecāku kundzīti - pārdevēju. Kad pirmo reizi iepirkos šajā veikalā, nelaipno apkalpošanu neuztvēru tik sāpīgi kā šoreiz. Dodoties uz draudzenes dzimšanas dienu nolēmu nopirkt puķi podiņā. Iegāju šaurajā veikaliņā ar bērnu uz rokām (1,5 gadi) cenšoties neko neapgāzt un ātri izvēlēties puķi, ko gribu nopirkt. Uzdevu jautājumu, kā šī puķe jākopj, man atbildēja ļoti nelaipni un nevēlēdamās neko stāstīt. Nu tad uzdevu konkrētus jautājumus, kas līdzinājās pēc nevēlamas intervijas. Mans bērns jau kļuva nemierīgs un lūdzu, lai uzsien lentīti un es ņemu. Gaidot 3 minūtes, kamēr sien lenti, es noliku bērnu uz zemes. Šaurajā ejā saliktas puķes uz zemes un bērns paklupa blakus puķēm un ar rociņu nejauši nobirdināja vienam ziedam vienu maliņu. Pārdevēja pārliecās pāri letei un nelaipnā balsī paziņoja, ka man būs jāsamaksā par sabojāto preci. Es, protams, apmulsusi piekritu, bet pēc tam aizdomājos. Jauki, tagad man mājās būs skaista puķīte uz galda, un nekas, ka nedaudz nobirušas zidlapiņas vienam ziediņam, bet vai tomēr to, ka man jāmaksā par to, ka mans bērns paklupa aizkrāmētā veikalā ir mana vaina? Tad nu vienkārši brīdinu māmiņas, neejiet uz šo veikalu ar bērniem, iespējams, pēc apmeklējuma Jūs iznāksiet ar pilnu klēpi ziediem, kurus, jums liks nopirkt.

I

Latviešu tautas 31.07.2015

Nakosreiz paņemi ziloni līdz... Debila tauta: viena ņem suni līdz, otra bērnu...

Z zinta lapina 04.08.2015

debīla pārdevēja

I Iziizi 04.08.2015

Vladlat atļautšos atgādināt, ka bērns paklupa, un tas varēja būt ikviens. Neesmu pret to, ka par sabojāto preci jāmaksā, bet pret attieksmi, kā to pasniedz. Un debīla tauta tie, kas uzskata, ka suns ir tas pats, kas bērns.

A Aina82 05.11.2015

Tā ir veikala vadītājas mamma. Pilnīgi piekrītu ka šīs spārdevējas attieksme pret pircējiem ir krimināla!!! Brīnos ka viņa vēl tur strādā! mums bij gadījumms, lad viņa sāka bļaut - ka Zaļā Bāze ir BĀZE nevis veikals-un viņai neesot jāsniedz informācija par ziedu kopšanu! :) Brīnos ka kāds tur vēl tur iepērkas!!!

A atvars 09.11.2015

izizi, suns ir daudz labāks par bērnu, ienīstu stulbās sievietes, kuras ņem bērnus veikalos, bankos u.c, un šie bērni bļauj ka nenormālie, fuj