www.sudzibas.lv Zaļā bāze Augstprātīga apkalpošana

Zaļā bāze - Augstprātīga apkalpošana

Pirku ziedus veikalā "Zaļā Bāze" 22.04.2015, Ilūkstes un Keldiša ielas krustojumā pie Maximas. Iepērkoties šeit pirmajā reizē martā, man palika ļoti labs iespaids, pārdevēja bija atsaucīga, smaidīga un ļoti laipna. Šoreiz bija citādi, jo apkalpoja cita pārdevēja, slaika, vārdā Regīna. Vai tas tiešām bija viņas vārds, nav zināms, jo uzraksts ar darbinieka vārdu viņai nebija. Latviski runāja, bet skaidrs, ka tā nav dzimtā valoda. Attieksme pret klientu ļoti augstprātīga, pat nicinoša. Izvēlētos ziedus pārdevēja no caurspīdīgās plēves negribēja izņemt un parādīt klientam, kamēr nav par ziediem samaksāts. Vaicāju, lai tak izņem ziedus, ko esmu izvēlējusies no plēves, lai redz vai nav kāds nolūzis, vai ziedi nebirst. Prasīju, vai tad viņai grūti parādīt, es tak pērku veselus ziedus, ne salauztus vai birstošus. Pārdevēja iespītējas un kategoriski atteicās to darīt, sakot, ka te neesot nekāds veikals, te esot bāze un viņai neesot klientiem nekas jārāda. Ziedu šķirošanu un apkopšanu klients var darīt pats mājās. Lai vispirms samaksā, tad rādīs. Es no pārsteiguma par šādu attieksmi iepletu acis un pat samulsu, vai man te vispār ko pirkt. Man pat likās smieklīgi. Teicu, ka šādu apkalpošanu redzu pirmo reizi, jo citu firmu ziedu bāzēs ne tikai parāda ziedus, bet apgriež pat kātiņus, prasa vai lentīti vajag apsiet utt. Labi, samaksāju par ziediem un gaidīju, kas būs tālāk. Pārdevēja ar nicinājumu nosvieda ziedus uz letes ar visu plēvi, pēc mana atkārtota uzaicinājuma, beidzot izņēma ziedus no plēves un pa kārtai katru ziedu garā rokā izstiepa man deguna priekšā: "Lūdzu!". Nu, es jums teikšu, tas tik bija joks! Šāda apkalpošanas kultūra ziedu veikalā man Latvijā vēl nebija gadījusies. Toties Saharova ielā pie "Tālavas", ziedu bāzē pārdevējas strādā ļoti profesionāli, noskaidro klienta vajadzības, palīdz un iesaka izvēlēties piemērotākos ziedus. Izņem tos no plēves, sabužina, apgriež kātiņus, sakārto ziedus, lai nav saplacināti, pajautā vai vajag apsiet lentīti. Var just, ka tur ir svarīgi, lai klients atgrieztos.

V

T trakotais 06.05.2015

jocīgi, man gan viss apmierina šaja vietā

4 44alberts 21.05.2015

viņa traki nenormāli NĪST latviešus !

D darbiniekssssss 10.01.2019
krāpšana

Pirms apsverat savas draba iespējas Zaļajā bazē, padomājat labi, jo var sanākt, tā ka alga Jums ir mīnusa.