www.sudzibas.lv Zaļā bāze Nekaunīga apkalpošana

Zaļā bāze - Nekaunīga apkalpošana

Pirku ziedus veikalā "Zaļā Bāze" 2.11.2015, Deglavas iela - pieklājību un laipnību šajā veikalā varat negaidīt! Izvēlējāmies (diezgan dārgas manuprāt rozes) 19eur paka. (Mums vajadzēja 5 pakas.)Vēlējos lai pārdevēja ziedus izņem no iepakojuma un sasien pušķī. Saņēmu atbildi-ka tur nav ziedu veikals un viņa neesot floriste!!! Ja es vēlos- tad lai pati sienu savu pušķi,vai ari eju uz ziedu salonu! Par tādu attieksmi biju šokēta!!! Protams ka pagriezos un aizgāju! Liekas,ka Zaļajā bāzē klientus vispār necienā!!! Kādreiz bieži pirkām ziedus "Zaļajā bāzē" Ilūkstes ielā-tagad arī tur ir šausmas! Ceru,ka veikalu vadība šo lasīs un aizdomāsies par klientu apkalpošanu!!

donna b 05.11.2015

Bet darbinieces ziedu bazees tiesam nav floristes! Panem savus ziedus, samaksa un tad sien tik daudz puskus, cik gribi! Si gan ir nepamatota sudziba.