K Kadrija 16.08.2006

Ziedu veikals - pie Ģertrūdes ielas pieturas, pagrabiņā........ NEIEŠU TUR NEKAD!!! UN NECERIET, KA TUR JUMS IETEIKS SVAIGUS ZIEDUS!!! es pat pieminēju - pušķīti dāvinās mans bērns mazajai māsīciņai, nākošajā dienā no rīta ... 5-6 gadiņi.... Ziedlapiņas sāka birt jau tai pat vakarā!!!! No rīta lipināju klāt spalviņas, pērlītes, lai būtu kaut kā.... Paskatījos pušķi pie jubilāres nakošā vakarā - ziedlapiņas nevienas!!!!Pārdevēja gribēja man iesmērēt arī rožu pušķus - sak` - tā tāda šķirne, ka kauslapiņas visas uz leju un apakšējās lapiņas sašļukušas, stāvēsot dienas 7-8!!! KĀ TĀ VAR STRĀ'D''AT???!!! NEEJIET NEVIENS UZ TURIENI!!!

D dgfjkgh 20.01.2007

ejiet visi dirst un est savus sudus jo pasi neko nevarat fak

G g 15.05.2007

JYSK tirgo tikai mēslus.

V Vita 14.07.2008

A kakoj dolzen bit interes u prodavca magazina jysk s prodazi tovara esli on s etogo necevo ne imejet, kak bila odna zarplata tak ona i est.

S Sveta 08.11.2008

Kupila v Juske divan! Obsluzhili vezhlivo, pomogli, hotj raboti, kak ja videla u nih navalom, vedj segodnja subbota i vecher. Ne navjazivalisj, a na voprosi moi otvetili! Spasibo im! I tovar estj neplohoj!

R Raela 05.12.2009

LUDZU ESIET PIESARDZIGI, VEIKALA YUSK UZDOD PERSONIGUS JAUTAJUMUS PARDEVEJA: "SAKIET KADA PILSETA, RAJONA JUS DZIVOJIET???"
VAI TAS JAU NAV PA TRAKU!!!

P pufa 05.12.2009

viņi tikai vēlas noskaidrot no kādiem reģioniem ir viņu pircēji, man tā paskaidroja, kad jautāja, vai es zinot, kāds mans pasta indekss. pirms tam gan pajautāja vai var uzdot 1 jautājumu, kad atbildēju, ka zinu savu pasta indeksu, sekoja otrs jautājums- kāds? norādīju, ka tas jau ir 2. jautājums, lai paskaidro, kādiem mērķiem un saņēmu atbildi.

K Kukuwka 28.08.2010

A mne Jusk nravitsja. Kachestvo tovara kak i vezde.. ne ochenj visokoe .. zato cena adekvatnaja. I obsluzhivanie horoshee, ne grubjat, na voprosi otvechajut, esli nuzhna pomoschj vsegda pomogut. Chasto u v Juske zakupajusj.

K kika 08.12.2011

man ar šodien yusk veikla uzsita uz nerva Liepājā.Stāvu un pētu aizskarus, kāds izmērs un krāsas, doma bija bēŗnistabai aizskarus nomainīt, un ilgi jau tur stāvēju domāju, līdz kamēr pamaniju, ka mani viena no pārdevējām, stāv un it kā vaktē mani, , , ķipa izskatijas ta ka laikam kadu aizskaru gribu nofenderet, smiekliiigi butu labak pienakusi un pajautajusi vai nevajag paliidzet...sajutoss tik nelaagi, ka nepaneemu nevienu aizskaru, nopirku savu davanu papiru un lentu un gaaju araa jo gribejas tikt atrak prom ...