www.sudzibas.lv YouNeed Pasakainais darbs YouNeed

YouNeed - Pasakainais darbs YouNeed

Pašlaik visos lielākajos interneta sludinājumu serveros (zip.lv, ss.lv u.c.) parādījušies darba piedāvājumi no starptautiskas kompānijas YouNeed - sludinājuma tekstā teikts, ka uzreiz uzaicina uz darba interviju un jau nākošajā dienā varēsiet sākt strādāt (tā kā tie sludinājumi no YouNeed ir daudz, tad teksts attiecīgi mainās). Darba intervijā stāstīja, cik labi pie viņiem ir un cilvēki pelna lielu naudu, gandrīz mēģina iegalvot, ka būsiet miljonārs jau pēc gada. Viss slēpjas tajā, ka līdzko aiziesiet, lai parakstītu līgumu, līgumā minēts, ka jāmaksā ir 300 eiro, jo tā kā reiz ir kārtējā piramīda, taču atšķirībā no citām, tajā jāiegulda liela nauda. Interesanti zināt, kādēļ cilvēki pie viņiem iet uz darba interviju - tāpēc, ka ir bagāti un 300 eiro pie vienas vietas, vai tādēļ, ka naudas nav un vēlas atrast darbu, lai varētu nopelnīt???

J

S sancho 02.07.2009

Dīvains Tu esi, Juri...un kā Tu pats domā, kāpec viņi tā dara???Laikam jau cilvekiem nav naudu kur likt, tāpēc ari viņi maksā visadiem apšaubāmiem kantoriem, vai tā??Tāpēc, ka cilveki ir totālā izmisumā un cer, ka soreiz izdosies dabūt darbu un reizem jau tas arī izdodas...

S sms 02.07.2009

Sanjem naudu uzreiz un nemaksaa neko!
www.smspelna.lv
Uzreiz sanjemsi 1 Ls un turpmaak 1 santiimu par katru ienaakoshos sms!
www.smspelna.lv

M muxis 03.07.2009

oh boy! vēl viens. Neprasa neviens IEMAKSĀT 300€. tu nopērc preci 300€ vērtībā, lai saņemtu dīlera statusu. un ir divi varianti- vai nu pērc preci un pēc tam tirgo (mūsdienās ja tā nav maize vai piens - nenotirgosi), vai arī piesaisti cilvēkus kas arī pērk šo preci lai kļūtu par dīleri - tādejādi veidojot savu algu. un tā nav piramīda. Bet nevienu jau nespiež to darīt. Labi tagad tu saki ka pie kājas viss - tev nevajag, bet tad kad ēst gribēsies padomāsi kur ir vērts naudu ieguldīt un strādāt!

T ToMuxis 06.07.2009

1) Vari man skaidrot ko vien vēlies, bet šajos laikos cilvēkiem nav lieku 300 eiro, lai viņus tāpat vien atdotu kautkādam apšaubām kantorim
2) Par 300 eiro es labāk nopērku maizi un pienu pāris mēnešiem, nekā uzticu tos Jums :P

M muxis 08.07.2009

Nu bet taču lūdzu! nevienam nav LIEKA nauda, vienkārši vieni to notriec kaut kādos sūdos, bet otri - iegulda lai nopelnītu. Visu laiku tikai strādājot zem kāda - nekad priekš sevis nenopelnīsi tik cik gribētos. Pajautā jebkuram veiksmīgam uzņēmējam vai viņš/viņa to sasniedza strādājot par pienvedēju...

J jaut.muxim 08.07.2009

piemēram: ok, es gribētu pie Jums iesākt un pelnīt to lielo naudu, bet man nav 3oo eiro, lai iegādātos jūsu preci, ...varbūt tad jūs, tie kuri jau ir sapelnījušies naudas, nāktu cilvēkiem pretī un aizdotu to naudu sākumam, ko??? ja jau viss tik godīgs un gribat lai arī cits nopelna.

T tātasir. 08.07.2009

Vot, tiešām ja man kāds no jums aizdos, es eju stradāt... absolu kad saņemšu to lielo naudu atdošu kaut vai dubultā !!!

L Laila 09.07.2009

viens no galvenajiem biznesa principiem-lai cik labs un daargs Tev buutu Tavs draugs, nekad neaizdod naudu.

T toyouneed 09.07.2009

tad jau nevajag tik nereāli sevi zīmēt...ESMU LABI NOPELNĪJIS, VIENKARŠI VĒLOS ARĪ TEV PALĪDZĒT NOPELNĪT, nu tad varbūt vienkārši arī ar naudām palīdzēsi tam sākumam, tu You Need dievs.?

X xxx 10.07.2009

jā, es arī biju uz tādu interviju.. taču man piedāvāja arī strādāt kā līgumdarbu.. (algots darbinieks, ne kā sava biznesa veidotājs, līdz sapelnīšu vajadzīgo naudu sākuma iemaksai - 300 eiro)
taču - te sākas pats interesantākais.. - līdzko biju izlēmusi izmēģināt algotā darbinieka lomu un pastrādāt līdz nopelnu attiecīgo summu ko viņiem samaksāt, lai varu sākt veidot pati savu "biznesu" sākās problēmas.. man atbildēja, ka esmu jau nokavējusi un ka vienīgā iespēja kā es ar viņiem varētu saitīties ir veidot "savu biznesu"
uz jautājumu - ko darīt ja nav tādu finanšu, lai varētu jums tagad samaksāt, lai varu strādāt?! viņi man atbildēja - paņem kredītu bankā..
:D vai nav jauki? :)

J Ju 12.07.2009

Atbilde Xxx. Ja nav sākuma kapitāla, tad ir arī citi veidi kā uzsākt, un bankā ņemt kredītu, patiešām, ir muļķīgi. Ir iespējams atrast cilvēku, kuru interesē tikai produkts, un nevis bizness, tādā veidā piesaitot viņu, tev tiek līgums, un vari pats uzsākt darbu kā dīleris (pieņemsim mammas draudzenes interesē veļa nevis bizness ). Starp citu, es saviem 2iem draugiem aizdevu, lai viņi uzsāktu biznesu - viens atdeva, otrs vēl strādā. Svešiem cilvēkiem naudu aizdot gan ir pilnīgs absurds! To netaisās darīt neviens pie veselā saprāta esošs cilvēks.

I Ieva 14.07.2009

Tātad Skaidrīt, tikko visu precīzi noskaidroju - "Youneed" visreālākā naudas atmazgāšana un pramīdas, kuras LR ir aizliegtas.
Saku uzreiz . gribi problēmas? Būs - Tev būs vēl vienas bēres ...
Vēl uz "Youneed" jau ir uzsūtīta Finanšu policija, kura arī redzēs to ka nevienam darbiniekam pat nav pašnodarinātā statusa, nerunājot par visām pārējām huiņām.
Mani nevajadzēja iesaistīt lietās, kurās es pat negribu līst!
Iesaistīji ?
Saņemsi to ko gribēji.
Tas nav drauds, tas ir brīdinājums!
Tagad pasakatīsimies, kā strādās Tavs domu spēks,
ceru ka Tavas domas materializēies,
jo pretējā gadījumā, es Tev apsolu to to nožēlosi visu savu atlikušo dzīvi!

I ilze 14.07.2009

Es arbiju uz tām pārrunām...Karoče nezinu kādam losim ir jābūt, lai piekristi kam tādam...

K Kristaps 15.07.2009

Stradāju šeit jau 3 nedeļas un par visu esmu apmierinats, nesaprotu nahuj dirs kkadu hunu ja pasam tas neintrē tad neintresē tad paturi to sevī un nedirs citiem kkadus sviestus!Un kāda finasu pirāmīda?jūs tiešām nesat skolā gajuši ja nezinat ka finansu piramida ir tikai kur grozas nauda nevis kur ir rala prece ar ceku un visu parejo. Pagaidam nezinu nevienu cilveku nezinu kurs seit stradajot ir bijis piecakarets. Pats cik esmu nopelnijis tik ari esmu sanemis un bez nekadam krapsanam!!!

Z Zigmārs 15.07.2009

Sveiki!
Gribēju padalīties savā pieredzē par šo kompāniju You NeeD !
Esmu šjā kompānijā jau pusotru mēnesi, iegūldiju šajā biznesā 300 eiro un par tiem 300 eiro pretī dabūju labu preci, ko lieto mani vecāki !
Teikšu tā esmu šeit labi nopelnījis jau virs četrām nullēm. Esmu ļoti apmierināts, ka man piedāvāja šādu biznesu, jo esmu pacēlis savu finansiālo stāvokli...

Nepiekrītu šiem cilvēkiem, kas runā sliktu par šo kompāniju, jo zinu, ka lielāko daļu šie cilvēki neko nesaprot no MLM un vispār neko nezin par mārketingu, uzskatu, ka tā ir izgītības ministrijas problēmas !

Un arī tie cilvēki, kas ir manā struktūrā, manā tīklā ir jau savu nopelnījuši.

Un Gvido, tas ko tu esi uzrakstījis par skaidrīti ir nepatiesi un nav smuki !

K Kristine 16.07.2009

Cavinas!

Jaa palasot sos komentarus esmu soka no tiem cilvekiem, kuri ir sliktas domas par so kompaniju.
Es ta skatos, ka cilvekiem nav kur savas dusmas "likt", jo vinu dzive laikam iet uz sliktako pusi, tapec ari apskauz, ka daudzi kas ir saja konmpanija var izdarit visu, bet citi vienkarsi to baidas darit.
Un ko jus gribat?Vienkarsi atnakt neko nedarot nopelnit...halavas.ru nekur nav!
Vai nu sedi majas pie televizora un doma kur dabut naudu, vai ari mekle iespejas kur to var izdarit!

Kompanija dod iespeju, un ka jus to izmantosie ir atkarigs tikai no Jums!

P.S.
Gvido, es domaju, ka esi normals calis, bet to ko esi izdarijis, tam nav attaisnojuma!
Tadsu kaa tu musu kompanijai nav vajadzigi!

S Santiii 16.07.2009

Tie vientieši savukārt šmauc citus vientiešus. Glups Jum tas mārketings gan.

I Ieva 17.07.2009

Tā starpcitu nēesmu vīriešu dzimtas pārstāve, tā kā diez vai varu būt Gvido, bet man liekas gan "Kristīne", gan "Zigmārs", ļoti labi nojauš kas es esmu
Noplenījis ir tikai retais no tā krutā "Youneed", un arī tas kurš ir noplnījos pat nav atpelnījis atpakaļ savu 300 eiro,
tā kā dirst vajaga mazāk un ar šitadu huiņu nekur tālu netisk
un pareizi Kristaps teica, ka rēc par Jums visiem... :D:D:D

I Ieva 17.07.2009

un starpcitu, es palūgšu vairs nezvanīt uz manu nummuru, lai jautātu kaut kādsu cilvēkus no tā jūsu youneed, es pat nēesmu iesaistīta šadā huiņā un tāpēc es domāju man ir tiesības prasīt, lai arī vēl vairāk neiesaista un nezvana uz manu telefonua nummuru.
Un es vēl uzzināšu, kādā veidā tas ir bijis dabūts.

D di 04.08.2009

Šodien saņēmu tieši tādu epastu, ka piedāvā darbu šajā firmā.