www.sudzibas.lv YouNeed Pasakainais darbs YouNeed

YouNeed - Pasakainais darbs YouNeed

Pašlaik visos lielākajos interneta sludinājumu serveros (zip.lv, ss.lv u.c.) parādījušies darba piedāvājumi no starptautiskas kompānijas YouNeed - sludinājuma tekstā teikts, ka uzreiz uzaicina uz darba interviju un jau nākošajā dienā varēsiet sākt strādāt (tā kā tie sludinājumi no YouNeed ir daudz, tad teksts attiecīgi mainās). Darba intervijā stāstīja, cik labi pie viņiem ir un cilvēki pelna lielu naudu, gandrīz mēģina iegalvot, ka būsiet miljonārs jau pēc gada. Viss slēpjas tajā, ka līdzko aiziesiet, lai parakstītu līgumu, līgumā minēts, ka jāmaksā ir 300 eiro, jo tā kā reiz ir kārtējā piramīda, taču atšķirībā no citām, tajā jāiegulda liela nauda. Interesanti zināt, kādēļ cilvēki pie viņiem iet uz darba interviju - tāpēc, ka ir bagāti un 300 eiro pie vienas vietas, vai tādēļ, ka naudas nav un vēlas atrast darbu, lai varētu nopelnīt???

J

E es 04.08.2009

neākstās, tāds YouNeed ir patiesībā normāls kantoris, tikai latvijas puikas un meitenes to izcūko, paši nevar un nemāk izplatīt preci, paši sapirkuši visādus šampūnus utt un dabiskos produktus, tad mānās te un turklāt tas nav latvijas reģistra uzņēmums, tas ir asv ar filiālēm citur, un tuvākā filiāle ir lietuvā!!! piemēram portālā www.MansDarbs.lv to kantori neredzēs, jo portāls atšķirībā no citiem - pārbauda darba devēju patiesumu, citi portāli tikai statistiku audzē, tā ka nākat uz www.MansDarbs.lv un nebūs jāslapstās pa krāpnieku darbiem

J jabsons 04.08.2009

tas nav tas pats, kas kādreiz bija kkāds HERBO LIFE?

L linda 05.08.2009

Par kompāniju YOUNEED.

Antireklāma no cilvēku puses ar ierobežotu domāšanu. Šī kompānija piedāvā iespēju veidot biznesu un iegādāties augstas kvalitātes produktus.
Ja kādam tas nav pa spēkam, vainu vajag meklēt tikai sevī... :)

P.S.
Arī negatīva reklāma ir reklāma. Paldies censoņiem!!!

Ar cieņu

J Jubilārs 20.11.2009

Sveiciens,

Šaušelīgi sasmējos lasot šos komentārus, pastāstīšu kādēļ -
Man draugs strādā šajā uzņēmumā, kurš aizņēmās naudu tieši tādēļ lai sāktu šo lietu. Sākumā visi par viņu smējās, bet beigās, kad par saņemto naudu viņš pārējiem nedaudz atrādīja, kā dzīvo un ko var atļauties, nez kāpēc, visi smējēji un brēkuļi sāka jautāt "Klau, a kā es tur īsti varu nopelnīt?" Un sāka veidoties komanda viens pēc otra!

Esmu daudzus gadus izmēģinājis dažādus uzņēmējdarbības veidus, strādājis dažādās pasaules valstīs un sapratis to, ka finansiāli neatkarīgs vari kļūt da jebkur un da jebkā - kaut vai pelnot 1$ no cilvēka, mēnesī vari nopelnīt apmēram $ 12 000, tādēļ arī pieķēros grāmatas izveidei (uzrakstīšanai, materiālu apkopošanai), no kuras arī pārtieku ikdienā, jo ikdienā to nopērk apmēram 300-400 cilvēku, tikai viena iemesla dēļ, jo cilvēkiem interesē materiāls "Kā izdarīt lai būtu" un cilvēki, kuriem tas interesē ir ārprātā daudzums - tikai lūk pieredze rāda, ka LV daudzi ir tik sabojāti, tieši domāšanā, ka nav brīnums, ka šeit neviens neko negrib darīt - USA, UK, GER, RUS ir pilnīgi cita domāšana, šeit cilvēki kuļ tukšus salmus, bet es par to varu teikt tikai "Gudri dirst, nav malku cirst"!

Kāds kaut ko teica par to, ka nevar nopelnīt iekš MLM sistēmas? Jums ir absolūta taisnība, lūzeris ir un paliek lūzeris, ņemsim piemērus - cik no Jums skolu pabeidza ar izcilību, cik no Jums ir Olimpiskie čempioni sportā, cik no Jums ir Bestselleru autori, cik no Jums ir atpazīstami pasaules klases modeļi, cik no Jums ir miljonāri, utt. Vai arī tie, kas bļaurē ir kārtējā pelēkā masa, kas visu mūžu ir bijuši pa vidu vai apakšā? :) Cilvēks dabūn to, pēc kā tiecās! Veiksme ir atkarīga no zināšanām, nevis veiksmes!

Pilnīgi gribētos uzdāvināt Jums katram grāmatu, kuru esmu izveidojis, bet liekas, ka Jūs neesat tā vērti - tāpēc palikšu pie pārdošanas principa un nedāvināšu un es varu derēt, ka neviens no Jums nekad to arī neizdomās izlasīt - man tāpat būs labi, vai Jums, neesmu pārliecināts :) Jūsu nauda, mani bagātāku īpaši nepadarīs, bet es tomēr iešu tālāk, Jūs paliksiet uz vietas ar savu domāšanu!

Ar cieņu, jubilārs :)
1/4 century has passed in my life :)

I Inga 17.03.2010

Nu šitais biznes izklausās pēc bēdīgi slavenā Fitlaina, kad cilvēki iegādājās kautkādus uztura bagātinātājus par nenormālu naudu un tad viņam tie bij jānopārdod un jāpiesaista citi cilvēki...protams, ka vienmēr būs arī tādi, kas nopelna, bet tie būs tie, kuri ar to sāka nodarboties pašā sākumā un ir piramīdas augšgalā!
Un ziniet, lai arī cik paradoksāli tas nebūtu, Jūs redzēsiet, ka drīz 1/4 daļas Latvijas būs Youneed izplatītāji...jo cilvēki itkā baigi gudri runā, bet atkal un atkal kāpj vienā un tajā pašā peļķē! Lūdzu domājiet līdz!

R Re 24.07.2011

Ķīnas produkts Youneed ir tiešām labs un cenas ir zemākas nekā Ķīnas Leaque un līdzīgas ar Ķīnas Fohow. Tas ir ne tikai bizness, bet arī reāla veselība veselajiem un izārstēšanās slimajiem. Īstenībā, tiem, kuri vēl guļ, tradicionālā farmācija cilvēkus ļoti reti kad dabū uz kājām pa īstam, bet šie produkti vairākums gadījumos. Ja ir interese ciparus meklējiet paši. lasiet vairāk, esiet izglītotāki. Ja ir kāds krāpšanas mēģinājums, tad tas ir atkarīgs no personas nevis no kompānijas.
Vēl pie viena. Pec pētījumiem, ko esmu veicis atklāju, ka arī alvejas produktu kombinācijas un Noni produkti ļoti daudz ko var!

R Re 24.07.2011

Latvijā uz pirkstiem skaitāmi cilvēki, kuriem nevar ne par ko piešūt kādu lietu. Vienkārši ir tāda valsts sistēma, ka tu ar savu darbību kādam traucē un tas izmanto zināšanas valsts likumdošanā, tiesvedībā pret tevi un likumdošanas (specialos caurumus) saviem labumiem, lai ietekmētu nezinošākos - tas ir - valdītu (visi ir pasaules nabas, bet es esmu lielākā :)) 1.Varai ir jābūt supersmadzeņu rokās (un nevis naudas, muskuļu un citu izkroploto vertību pamatā) (sadarbojoties un līdzdarbojoties ar pārējām), kas ieinteresēta katra indivīda veselībā un attīstībā, spēku līdzsvarā un virzībā, īstajā brīvē - mīlētu cilvēkus. 2.Vai katrā cilvēkā "bezpilotu pārvaldības mehānika" - visi visu zin, nekas nevienam nav jāsaka un jāmāca, pasaules kārtība ir tuvu ideālam bez jebkādas augstākās izpildvaras (to tālā nākotnē var realizēt sākot ar šodienu).
Atškirība patiesībā šobrīd ir tikai tā ka vieniem ir dota iespeja izbraukt, bet tev ne (darot līdzīgas vai vienādas lietas un darījumus), tapēc pēdējie ir uzmanīgāki, piesardzīgāki. Pirmie atkal ir atklātāki un brutālāki. Vieni no otriem mācās šīs pasaules "gudrības" :)) Bet ēst vajag visiem. Vieni bez otriem (sadalīti) pastāvēt šajā vadības shēma nevar. Jāsaprot, ka nav uzbūvēta ideāla pārvaldības sistēma, lai visa vadības mehānika darbotos kā šveices pulkstenis (to labāku izveidot nevar - tātad ir nolemta, kaut kad cilvēki to manīs un gribēs labāku) kaut kāda mehāniska sīka daļiņa - Finansu policija nevarēs atrisināt to, kas nav atrisināms. Tā ir tikai sava veida iebiedēšana un to var vērst pret vienu cilvēku nevis pret valstu politiku un kādu lielu kompāniju. Bez tam tā ir Ķīna ar lielo burtu pasaulē un produkts ir labs. Mārketingu var izmantot pārdodot patiešām cilvēkam vērtīgu, nozīmīgu un vajadzīgu lietu vai arī sūdainu mietu, skaistā iepakojumā, ko tad lielākā daļa dara un arī pērk dēļ savas tumsonības.

R Re 24.07.2011

Par miljonāru, nu :)). Savai vai tuvinieku veselība, vai kā papildus nelieli ienākumi var būt. Tak jāsaprot, ja gribas būt pirmajam, tad visas zināšanas jau bija jābūt par to produktu un kompāniju un visām iespējām nākt uz vēl tukšu vietu. Tagad tā vieta nav vairs tukša. Zināšanas un vēlreiz zināšanas. Tas ir darbs un laiks. Nu nebūs tā, ka atnāku un nu nekādas izpētes darbus neesmu veicis, zināšanu nav, bet gribās uzreiz ielikt kabatā čaukstošo. Ja ir lielas smadzenes - izdomā, ja nē - trenē, attīsti, izglīto un būs tev tukša vieta un bezizmēra naudas maisi (Kuram ko šai dzīvē vajag. Palīdzēt sabiedrību degradēt vai "pacelt" sevi līdz ar sabiedrību). Bet lai tikai paēstu un vēl mazliet lai paliek atpūtai, tad var tādā biznesā iesaistīties un mācīties no tā vai vienkārsi iet un strādāt kādu gabaldarbu pie saimnieka - darba devēja vai strādāt uz sevi izveidojot nelielu biznesu (kura darbību parasti cenšas kāds ierobežot) vai dzīvojot laukos ēst veselīgu pārtiku, dzert patiešām tīru ūdeni, elpot svaigu gaisu, laist pasaulē veselīgus bērnus, audzināt tos, mīlot un dodot tiem zināsanas, ražot bioproduktus vietējiem un ārzemju tirgiem. Jātiek galā ar savām domām, jādomā nevis - ko gan par mani Jānītis padomās, ja man nav jaunākais Nokias "drebulīlis", BMW "grabulītis" pie mājas durvīm, plazmas "hipnotizētājs" pie manas 200m2 “cietokkšņa“ sienas (no kā slēpies?). Tās ir pagaidu nenozīmīgas vērtības, cieši saistītas ar mūsdienu civilizācijas slimībām. Vērtība ir tavas vai senču zeme, koki, samērīgas būves, tavi bērni, tuvākie, veselība, cilvēki kuriem tu esi uzticējies un kuri uzticās tev (tos var iemantot).Veido domāšanu šajā lauciņā, nevar uzreiz, tad soli pa solim. Pasēdi, padomā, izplāno, rīkojies. Saprotu to, ka mūsdienās ir daudz cilvēku, kas ir negodīgi - mēs dzīvojam melu pasaulē. Tapēc vairs neticam sev un citiem. Adoptējies, aizmiedz acis uz lietām, kas tev šķiet neiderās tavā dzīvē. Meklē sev līdzīgi domājušos, ieklausies, ko saka gudrāki cilvēki, mācies (vietām arī pielāgoties). Uzstādi mēķus ar iespējamiem un neispējamajiem variantiem. Nopelni tos 300 eur citā vietā strādājot par algotni kādu laiku, ja tiešām esi izlēmis tad vari mēģināt.

R Re 24.07.2011

Vēl par tām Ķīniešu kompānijām. Vairāk pievērsiet uzmanību - Kapsulas linchzi, Cordyceps dažādās formās (ļoti laba ir šķidra), augļu pasta, tēja, faradoterapeitiskas jostas - izvēlieties šos.
Kosmētika šķiet var būt arī citās kompānijās neslikta.
Pievērsiet uzmanību - viltojumiem, cenai, derīguma termiņam.
Veiksmi!