www.sudzibas.lv You Are Events, SIA Neatgriež naudas līdzekļus par atcelto koncertu

You Are Events, SIA - Neatgriež naudas līdzekļus par atcelto koncertu

2022. gada 22. maijā tika iegādātas biļetes uz koncertu Zivert Valmierā no “You Are Events, SIA” ar bilesuserviss.lv starpniecību. Vēlāk saņēmu epastu, ka koncerts nenotiks un tika piedāvāts samainīt biļetes pret citu pasākumu biļetēm vai gaidīt naudas atgriešanas procesa pabeigšanu. Pēdējā epastā tika minēts, ka naudas atgriešanas process tiks pabeigts 31.01.2023. Vairāk kompānijā nekomunicē, uz epastiem, Whatsapp biznesa numuru neatbild. Vienā no pēdējiem epastiem kompānija arī atklājusī sensitīvo informāciju (18 citu personu epastus) kļūdaini ieliekot tos BCC vietā, CC laukā. Daži no šiem cilvēkiem spiežot uz "Reply all" izsūtīja savas biļetes arī visiem iesaistītajiem. Esmu arī iestājies Telegram grupā, kur vēl ir 92 iesaistītie "cietušie". Pēc neoficiālas informācijas (no cita cietuša) kompānijas vadībā atpūšas kaut kur ārzemēs un vienkārši atkal pagarināja naudas līdzekļu atgriešanas termiņu.