Yeko foto studija - fotosesija

Neiesaku iegādāties pakalpojumu, ko piedāvā dāvanu serviss-profesionālā fotosesija studijā YEKO.
Lai sarunātu fotosesiju šajā studijā, zvanīju 2 nedēļu garumā, jo parasti neviens neatbildēja uz norādīto tel.nr. kā arī neatzvanīja, bet kad izdevās sazvanīt tad paziņoja, ka šobrīd šis cilvēks nav studijā līdz ar to nevar pateikt konkrētu dienu un laiku. Kad tomēr beidzot sarunājām dienu un laiku un ieradāmies saposušies ar daudzveidīgu apģērbu (bijām tiešām gatavojušies), tad izrādījās, ka fotostudijā neviens nav informēts-sākās sazvanīšanās, pēc kuras mums paziņoja, ka sanāca " nakladka" fotostudija šobrīd ir aizņemta līdz ar to mums jāatbrauc citu dienu....skaidrs, ka tur mēs vairs nedosimies....mums tika sabojāta visa diena!