www.sudzibas.lv Yeko foto studija neprofesionāls darbs

Yeko foto studija - neprofesionāls darbs

Yeko foto studijas kuponu iegādājos kādā dāvanu , lai sagādātu pārsteigumu ar patikamu piedzīvojumu, kā tiks solīts piedāvājumā.

Sāksim ar to , ka šo "foto meistaru " nevar sazvanīt, lai apstiprinātu ka šis "piedzīvojums" tiešām notiks. Kad uzstādot noteikumus Sherry klientu apkalpošanas servisā , par to, ka atsakos no pakalpojuma un gribu saņemt naudu atpakaļ mani pierunaja vēl nedaudz pagaidīt un apsolīja ka foto meistars mani sazvanīs. Un tad šis brīnums notika !!!

Studija! Hmm... visur ... , tiešām ....visur truša spiras un mīzali. drēbes jāliek jau pieminētajās spirās, jo citur vieta tām nav paredzēta . Rodas jautājums, kā var aicināt cilvēkus ņemt līdz tris līdz četrus maināmos apģērba gabalus , ja tos nav kur novietot ?

Saņemot bildes VILŠANĀS , bet neko citu jau gaidīt arī nevarēja. Diemžēl iepriekš nebija pieredzes (: Fotosesijas laikā fotogrāfs uzstāja ieņemt viņa ieteiktās pozas , kas bija neprofesionāli . Jutāmies nedabiski un neveikli. Bildes saņēmām tieši pēc divām nedēļām, kā bija solīts- tikai bildes- drausmīgas- visur redzamas tikai pusgalvas , pusrokas .
No četrdesmit bildēm pinvērtīgas ir tikai piecas . Darbs ar gaismām , fonu pilnīgi neatbilst solītajam .

Svētki tika sabojāti pēc pilnas programmas un vēl ar mielēm , jo šīs fotogrāfijas, gribam vai nē, vēl ilgi uz mums lūkosies!

H

L Latio Fox 26.02.2012

nju tad nepeerkiet tos s...a kuponus!
cik var?katru dienu te lasu-kuponi tur, kuponi sur!
ko gan labu var gribeet par kuponiem...

H hop 27.02.2012

Tik pat labi var pateikt : NELASI, ja nepatīk !

H HoHoo 28.03.2012

Pilnībā piekrītu sūdzībai! Mani bija identiski - arī nopirku kuponu, arī nevarēju sazvanīt studiju (neviens necēla), rakstīju e-pastu - neviena atbilde neatnāca...

Studija - marasms! Atribūti - nekādi! "Stiliste" - ok, make-up bija normāls, bet "matu sakārtojums" bija ar pannu iztaisnoti mati - bildēs šausmīgi izskatās, izpūruši...

Pozas - tiešām nedabiskas!

Bildes - ārpus katras kritikas (to saku no pieredzes, jo ir būts vairākās fotostudijās)! Noēnotas sejas, cilvēka fizioloģijai neatbilstoši rakursi! PILNĪGA NEKOMPETENCE UN ABSOLŪTS KVALITĀTES TRŪKUMS!!!

L lilita 13.05.2012

Pilniba nepiekritu tiem, kam nepatika.Biju tam un tur bija forshi, un ari zakis, kurs visur staigaja.Fotosesija esmu bijusi daudzas reizes un varu pateikt ka foto kvalitate un fotografa darbs, pozas, kurus radija bija normalas, make-up ari uztaisija labi.Tapec, manuprat tas bija loti labs piedavajums par labu cenu.Noteikti iesu tur velreiz un izmantosu piedavajumu fotografeties daba.