www.sudzibas.lv Yandex taxi Slikts serviss

Yandex taxi - Slikts serviss

2019 gada 20. Maijā es/vīrs/meita pieteicām ap plkst 13: 17 caur yandex taxi aplikāciju taxi pēc adreses bērnu klīniskā universitātes slimnīca vienības gatvē plkst 13: 30 + / - taksis bija klāt.
Iekāpjot iekšā vēl tika noprecizēta adrese (Jūrmala, Baznīcas Iela 9) .
Uzsākām braucienu (parasti šāda veida brauciens neiet ilgāk par 25min) . Tuvojoties jūrmalai vadītājs jautāja vai brauksim taisni (kā 99,99% gadījumos tas notiek) vai brauksim apkārt uz, ko es atbildēju, ka, lai vadītājs izlemj (jo, kas es galu, galā esmu, lai kādam norādītu kurp braukt vai kurp nebraukt!? Galu, galā vadītājs visu izlemj + man ir fiksēta cena 15,30 euro) , tad vadītājs nogriezās uz ventspils šosejas un brauca apkārt nevis caur caurlaižu zonai... Ok nodomāju, ka es kaut, ko nezinu un uzticējos vadītājam. Tā mēs aizbraucām pa apkārt ceļu līdz pat laikam ķemeriem varētu būt bišku tuvāk, tad devāmies pa jūrmalas satiksmes 3 autobusa maršutu līdz jaundubultiem kur viņš piestāja pie kaut kādas mājas un teica, ka tas viss!.
Kad sākām skaidrot, ka tā nav attiecīgā māja minētā persona (vadītājs) palika agresīvs/rupjš, kad paprasījām atvērt durvis mašīnai jo nevēlējamies tālāk turpināt ceļu ar attiecīgo personu.
Attiecīgā persona izteica mums izkāpjot no mašīnas draudus par fizisku izrēķināšanos bērna klātbūtnē un aizbrauca prom!.
...
Ceļš, kas parasti ilgst ne ilgāk par 25 minūtēm ilga 1,15 stundas un pārvērtās murgā jo visticamāk vadītājs izvēlējās braukt apkārt, lai nebūtu jāpērk caurlaide iebraukšanai jūrmalā.
Vaina protams ir arī mums jo mēs uzticējāmies vadītājam, bet pats fakts, ka var palikt rupjš bērna klātbūtnē/agresīvs mazliet mulsina.
P. S. Varējam braukt arī ar sabiedrisko, bet bērns bija tikko pēc vispārējās anestēzijas un gribējās viņu ātrāk nogādāt mājās, lai atpūšās!

M McGaret 21.05.2019

Re, kur pats brauciens un pa kurieni mēs tikām vesti . Jebkurš normāls sevis cienīgs vadītājs šādi nebūtu rīkojies un pat, kad pieļāva kļūdu attiecīgo situāciju būtu centies atrisināt mierīgā ceļā nevis palicis agresīvs bērna klātbūtnē! ...
P.s. Šo man aplikācijā parādīja jo brauciens netika, kā saka noslēgts, bet tas lietas būtību nemaina!

M McGaret 21.05.2019

Ievadi yandex taxi aplikācijā punkta (A) adresi un punkta (B) adresi un Tev parādīsies arī 15 EIRO .
Pakalpojumā ar bērnu sēdekli!

M McGaret 21.05.2019

Ja kāds uzskata, ka attiecīgā situācijā vaina ir mana, tad lūdzu pamatojiet !?
Jo, ka jau teicu es neesmu vadītājs es iekāpjot jebkāda veida transportā paļaujos uz to, ka attiecīgais šoferis transportam zinās, kur braukt !? Kā braukt !? Cik ātri vai lēni braukt !?
Mans vienīgais uzdevums ir brauciena beigās norēķināties (ja brauc ar taksi).
Es varu taksi vispār gulēt vai klausīties mūziku austiņās .. man nav jāizglīto šoferis! ...

T TavaMamma 21.05.2019

Attieksme rada attieksmi. CIlvēki nemēdz palikt agresīvi tāpat vien. Droši vien bija mēģinājums šoferi izglītot , par spīti Tevis teiktajam. Interesanti , ko darīja vīrs visu šo laiku?

M McGaret 21.05.2019

Uzvedība bērnu klātbūtnē un bez krasi atšķirās tāpēc arī vīrs stāvēja atstatus .
Ja Jūs esat pieradusi konfliktēt bērnu klātbūtnē, tad citi tā nedara!

R RXX 21.05.2019

Jūs iepriekš rakstījāt, citēju: “bet pats fakts, ka var palikt rupjš bērna klātbūtnē/agresīvs mazliet mulsina”. Kā tad bija?

M McGaret 21.05.2019

Turkey901 vai, ka Jūs tur .
Ja Jūs nezinājāt, tad varu Jums pateikt, ka jebkādi konflikti kaitē bērnam pirmkkārt un bērns, to uztver personiski un baigi vajag nepilnus 3 gadus vecai meitenītei redzēt, ka viņas tētis vai mamma kaujās ar kaut kādu tur taksistiņu !?
Nu ja Jūs tā esat pieradusi/pieradis dzīvot, tad ziniet citi tā nedara!.

RXX vai, ka Jūs tur
Kas tieši bija !? Kas tieši Jums nav skaidrs !?