www.sudzibas.lv Yandex taxi Slikts serviss

Yandex taxi - Slikts serviss

Šodien no rīta izsaucu taksi, kavēju darbu. Tuvojoties taxim manai adresei, sāku saņemt zvanus par to, ka taksis redz ir iestrēdzis uz vilciena pārbrauktuves, nākamajā zvanā taksis teica, lai nāku līdz vilciena pārbrauktuvei pati, taču es atbildēju, ka nezinu kur viņa ir, viņš pajautāja cik ilgi pārbrauktuve būs ciet, un uz šo atbildēju, ka maksimums 15 minūtes. Pēctam taksists paaugstinātā balsī sāka prasīt kā es varot nezināt kur ir pārbrauktuve, ja zinu cik minūtes būs pārbrauktuve ciet. Taksists beigās pateica, lai gaidot un nējot nekur, un pēc kādām 15 minūtēm atcēla braucienu. Jauki, ko lai Saka, beigās pamatīgi kavēju darbu un paliku ar sliktu garastāvokli.

Vagons Komā 15.08.2020

Laikam par koku palika, gadās.

T TransportsK 15.08.2020

Yandex aplikācijā uzrādās karte un automašīnas novietojums/ pozīcija, tāpēc visa viņa sniegtā informācija ir pārbaudāma.

J Juris Stirna 17.08.2020

Labdien! Esmu no Yandex.Taxi atbalsta dienesta. Vēlos atrast jūsu pasūtījumu un palīdzēt atrisināt situāciju. Lūdzu, uzrakstiet mums uz e-pastu [slēpt]@taxi.yandex.com, [slēpt]@taxi.yandex.com vai man Facebook profilā.

Gaidīšu jūsu vēstuli.