www.sudzibas.lv XS rotaļlietas Slikts serviss, krāpšana

AtrisinātaXS rotaļlietas - Slikts serviss, krāpšana

Ar bērnu bijām veikalā xs rotaļlietas un nopirkām rotaļlietu. Uzreiz pēc pirkuma konstatējām, ka tā ir brāķēta pēc dažām minūtēm atgriezāmies veikalā, kur mums ne tikai atteicās to mainīt, bet arī izsauca uz mums ar bērnu apsargus. Pēc tam tomēr lika uzrakstīt iesniegumu izskatīs 14 dienas. Beigās ne naudas, ne rotaļlietas un izbojāts vakars.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edgars0423 03.02.2020

Ar mani sazinājās vadītāja un atvainojās par radušos situāciju! Mēs visu atrisinājām. Pretenziju pret veikalu nav! Gadās dažreiz, ka atsevišķi darbinieki kļūdās, bet šoreiz to nevar attiecināt uz visu uzņēmumu kopumā!

E

G GoldenStateWarriors 02.02.2020

1. 100%, ka tie nebija nekādi apsargi, bet gan ēkas dežuranti labākajā gadījumā video novērošanas operatori, kam vispār nebūtu nekādu tiesību ar Jums runāt vienīgais, ko viņi var darīt ir lūgt.
2. Kādā sakarā Jūs atļāvāt EUROCASH darbiniekam atrasties Jums tik tuvu, lai tas redzētu Jūsu personas datus rakstot iesniegumu !?

BondsBonds 02.02.2020

Cilvēki dara savu darbu. Drošvien tika nospiesta panikas poga neadekvātas uzvedības dēļ,bet tagd tēlot svēto.. Cilvēki kuri izvada parādās tikai retos brīžos.