www.sudzibas.lv X.O apkalpošana

X.O - apkalpošana

Vēlētos izteikt savu neapmierinātību ar klientu apkalpošanu X.O veikalā, kas atrodas Vecrīgā.Ik dienas iepērkos šajā veikalā un it kā biju apmierināta ar piedāvāto sortimentu, taču manu neapmierinātību ir izraisījusi apkalpošana no pārdevējas puses...sākumā nepievērsu īpašu uzmanību, taču tad man mērs bija pilns, kad jau kuro reizi pārdevēja izturas pavirši pret klienta vēlmēm + nespēj iegaumēt cilvēkus, kuri iepērkas regulāri!Tas jau nav obligāti, bet noteikti ir plus, ja pārdevējs spēj atcerēties klientu, kurš iepērkas regulāri un tādā veidā papildina firmas budžetu.Taču, ja tā attieksme ir tāda nevēlama, tad pazūd arī vēlme atkal un atkal iepirkties šajā veikalā.
Pārdevēja tāda izskatās kā pa mākoņiem lidinātos un ko esmu novērojusi, ka lielāka uzmanība tiek pievērsta vīriešu kārtas pārstāvjiem, kas atrodas veikalā.Vienu dienu bija labs piemērs tam...ilgāku laiku nevarēju izdomāt, ko īsti iegādāties, taču, kad ienāca veikalā puisis, tad visa viņas uzmanība tika vērsta viņam un beigās sanāca, ka dabūju vēl nogaidīt, lai dabūtu konsultāciju...redziet, lai meitenīte pakoķetētu.Tas viss ir labi, taču ne darbā!!!!
Ļoti biju apmierināta ar viena puiša apkalpošanu...viņš mācējā īstajā brīdī noklusēt (ļāva klientam izdarīt izvēli) un, kad tas bija nepieciešams, pakonsultēja attiecīgā produkta izvēlē.Vienmēr bija ieturēts un zolīds...mācēja pajokot, kas ļoti bieži uzlaboja garastāvokli pēc jau tā grūtas darba dienas un nekad neuzmācās ar tradicionālo pārdevēju frāzi "lūdzu".Vienmēr no veikala izgāju ar smaidu...žēl tikai, ka neesmu šonedēļ viņu redzējusi:(
Bet nu jā....meitenei būtu daudz jāpamācās no puiša kā jāapkalpo klienti!
Ļoti paveicsa, ja ienākot veikalā redzu pieredzējušo pārdevēju, kas zina, ko pērku un vienmēr ir laipns atšķirībā no Tās meitenes.Neatceros īsti, kād bija viņa vārds...tāds neparasts bija...nu,labi - galvenais, ko gribēju teikt jau pateicu!

K

B Beisbolzzz 02.03.2013

aarpraac, par kadam lietam raksti sudzibas. tu sevi drizak paradi ka nozhelojamu buutnu, kam trukst draugu vai gimenes un katru vakaru dodies pec alkahola un alksti pec uzmanibas no veikala personala.. tev tiesham ir probleemas

Y YoYo 02.03.2013

Ko ta vēl nezini XO veikala sortimentā ja vajadzīga konsultācija katru dienu iepērkoties šajā veikalā!
Alkohols laikam galīgi nomācis prātu!