www.veicis.lv

Ja velaties pazaudet laiku tad iepercieties seit1. Pa telefonu neko nevar uzzinaat ....pasuta....lai tik veic pirkumu2. sikaku informaciju par preci nesniedz3. kad pasaka kad atzvanis (kad piegadas preci) NEATZVANA4. divu dienu laikaa nepiegaada visparastako telefonu.....5. NEIETEIKTU NEVIENAM veicis.lv

H

I igy 03.09.2006

Nu gan tu laid:) es te pirms apmeram nedelas veicis.lv nopirku mobilo. Nez kadu tu sikaku informaciju par telefonu gribeji uzzinat? Kas nezinaji ko pirkt? Tak ieej neta un par katra telefona parametriem vari n-tajas lapas izlasit. Piezvaniju, sarunaju visu. Pilnigi nekadas problemas! Turklat viniem bija visletakais mana modela telefons no visiem e-veikaliem!!! Un apkalposana ar bija ok-puisis visu paradija, izstastija utt.

L laura 02.03.2009

Arī es biju izvēlējusies iepirkties interneta veik.Veicis.lv, jo bija pieņemama cena.Tā bija pirmā, un pēdējā reize.Sīkumos neiedziļināšos, bet nepatika tas tipiņš, kurš piegādāja preci.Attieksme nevērīga, jutos it kā uzbāžos ar savu pirkt gribēšanu.

A Ance 13.12.2011

Es gan nepiekriitu, esmu veikusi jau varaakus pasutijumus shajaa internetveikalaa un viss ir bijis ok! Gan piegaade, gan apkalposhana, kaa arii cenas labas!