www.sudzibas.lv www.topstore.lv Neesmu joprojām saņēmusi pasūtīto dīvānu

www.topstore.lv - Neesmu joprojām saņēmusi pasūtīto dīvānu

Pasūtīju e-veikala www.topstore.lv ādas dīvānu.17.06.08., samaksāju priekšapmaksu 650 Ls , solīja atvēst pēc 4-5 nedēļām.bet jau ir 29.09.08.a dīvāna, ka nebija, tā nav. Uz telefonu neatbild ne viens.Uz e-pastu arī. Pavisu šo laiku uz maniem zvaniem atsūtīja dažus SMS ,,ka esot jāpagaida vēl divas nedēļās,,. Un tā tālāk. Šodien arī zvanīju, bet neviens negrib ar mani runāt. Mājas lapa jau otro dienu neveras vaļā. Interesē, vai kāds ir k-ko sūtījis no šā portāla, un kādas ir atsauksmes.

L LLLL 30.09.2008

Kā vispār var caur internetu pasūtīt mantas un vel tik dārgas?!?!?!?!? Man, ko pērku ir jāpačamda.

L Ligux 01.10.2008

no kurienes ta tik ilgi veda?!

M Maks 01.10.2008

pērku e veikalā tikai ar pēcapmaksu ja nav ar mieru lai iet ratā

K karina 11.11.2008

Internets veikals - www.topstore.lv - krāpnieks !!!
Vēl jūnijā pasūtījam gultu, iedevam avansu. Līdz šīm brīdim ne gultas, ne naudas un veikals pazudis. Uz telefoniem neatbild, interneta lapaspuse pazuda vai likvidēta.
Cilvēki, lūdzu, atsaucaties, vai kāds no jums esat dzirdējuši par šo firmu un tā darbību.
Būšu ļoti pateicīga !!!