www.sudzibas.lv www.seksam.lv Informacija par portalu

www.seksam.lv - Informacija par portalu

Saja portala administracija daras ka vien velas.Viltus profilus nedzes ara un kas ir registrejies ar savu isto profilu un ielicis savu bildi tulit izdzes ara bildi un pec tam dzes ara ari profilu. Kad griezos rakstiski pie portala administracijas nekadas atbildes no viniem nsu sanemusi paec neskaitamam vestulem kas tika rakstits www.seksam.lv administracijai.Ir tada sajuta ka portala vienkarsi nirgajas par cilvekiem ar sadu vinu attieksmi.Un ari sim portala nav noradits ne adrese ne ka citadi sazities ar administraciju pa e-pastu

N

K karakatica 21.03.2014

Piekrītu pilnībā pēdējiem komentāriem! Esmu pārliecināta, ka arī tagadējas moderatores niks arī nosaukts ir pareizi - dulla pauline! Parasti moderators SAZINĀS ar lietotāju, norāda uz kļūdām profilā ut.t.
Jau 2013.gada jūlijā menesī PĒKŠNI man tika pilnībā iztīrīta (nodzēsta) profila informācija, izdzēsta mana personīga bilde un izdzēstas vēstules - PILNĪGI BEZ JEBKĀDIEM PASKAIDROJUMIEM! Portālā esmu bijusi VAIRĀKUS GADUS un līdz tam brīdim nekādu konfliktu ne ar administrāciju, ne citiem lietotājiem NAV BIJIS! Regilāri arī pirku VIP, VIP+ statusu, tātad - APMAKSĀJU MODERATORA un portāla darbību!
Ļoti stipri šaubos, ka moderatoram vispār būtu kaut kādas tiesības līst privātā sarakstē, revidēt SVEŠU profilu bez tā saimnieka ziņas un vispār, tik kretīniski uzdarīties, kā to dara pašreizējais moders!
Kad centos uzdot jautājumu, par kādiem "pārkāpumiem" šādi tieku represēta, JEBKURŠ MANS IERAKSTS, pati tēma Forumā momentāli tika DZĒSTI! Tātad, tas kretīniskais moderātors ATRODAS FORUMĀ!
Tā ka nav pilnīgi nekādas iespējas sazināties ar portāla administrāciju Noteikumos paredzētajā kārtībā, jautāju šeit - KAD TIK ATGRIEZTA MANA NAUDA PAR NEIZTĒRĒTO VIP+ statusu? Un kadTIKS NOMAINŪTA PORTĀLA MODERATORE - DULLA PAULINE?
Ir zināms, ka šis portāls pieder tam pašam īpašniekam, kam arī datoru internetveikals, un veikals Stabu ielā. īPAŠNIEK (vārdu neminēšu) - SAKĀRTO SAVU PORTĀLU un NOMAINI MODERATORU, kas nevis pilda savus pienākumus, bet ir pārkāpusi jebkādas adekvātuma robežas!

R Raimo 20.01.2017

Smieklīgi ka tādas kā Indra Aleksandra ,kas apmeklējusi visādus kopošanas klubus strādā iestādē ''Ādas un STS klīniskais centrs'' un loznā pa cilvēku datiem un izplata pēc pasūtījuma sensitīvu informāciju. Uzmanieties tikai pa gabalu. Policijā iesniegta lieta.