www.sudzibas.lv www.sapforums.lv Par negatīvu attieksmi no sapforums

www.sapforums.lv - Par negatīvu attieksmi no sapforums

SAPā vispretīgākā lieta ir admines iesaistīšanās visos kašķos, sava viedokļa uzspiešana un draudi ar izbanošanu. Manuprāt, admins nedrīkst būt tik ieinteresēts, viņam jābūt neitrālākam. Es jau saprotu, ka tas ir viņas projekts, bet pretīgi tas viss izskatās.

E

to Aga

Atslābsti :-) Tā komunikācija javno tev baigi pa smadzenēm iedevusi. Bet diez vai tev vispār tādas ir konstatējamas.-:) Palūdz savam nervu dakterim, lai tev kādu nervu zāli izraksta un pamazām varžacis ārstē .
- :) Fanātiķe, ja tev ir kas sakāms tām "durām", saki to pati -:)

F Fīrers 06.02.2010

Te jau labi redzams, ka tie tolerantie sapieši ir tieši tādi paši rupekļi, kā visi citi, pa pilnam arī te samazgas lej, acīmredzot savā forumā pa maz vietas nabadziņiem. līdz kādam līmenim jau nolaidušies. kauns nav? nu ku var būt tik stulbi cilvēki, nav jau nekādi bērni vai jaunieši, bet pārsvarā cilvēki no 30 līdz 60 !!!

to Fīrers

Man prieks, ka tu man tik ātri un bez sāpēm dzimummaiņas operāciju iztaisīji! -:)
Tev sava plastiskā klīnika steidzami jāver vaļā - rausīsi baltu naudu par šādām operācijām un varbūt ar laiku, jo naudas taisīšana mēdz atņemt to laiku, ko tu parasti tīklā sēdi, tava līdzība šīm durām vairs nebūs tik liela. -:)
Lai gan, var jau būt, ka tavs mūža sapnis ir kļūt par "bōbu". -:) Tad gan nepamet šo nodarbību - būt katrai, kas stulbāka par citām, par aizstāvi! -;)

X xxxx 06.02.2010

jā, tas ir kaut kas šausmīgs, kas notiek tanī sAPĀ!
LŪK kā raksta tanī pēc ta domām Elitārajā klubĀ "SAP":
VISI IZŅEMOT TO MODIRATORU mā un tās komandu visi e s o t :
salašņas
Gnīdas, mērgļi
smirdošs bomzis:((((((
un vēl nekaunas viņas vai viņi tā nosaukt cilvēkus, kurus nemaz nepazīst, vispār šis ir jādara zināms pēc iespējas plašākam publikas lokam, jo manuprāt tas SAP forums ir pat bīstams, citiem tur daudzmaz saprātīgiem cilvēkiem tur nav ko meklēt!
Ar kādām tiesībām mani un citus cilvēkus šādi var nosaukt?Kas devis SAPAM šādas tiesības, vēl jo vairāk tanī sapā visas cepas tieši DARBA LAIKOS PĀRSVARĀ!
Vai šeit var būt runa par morāles un pielkājības normu ievērošanu
Kauns pa visu SAP un tās komandai ar mā priekšgalā, kas nav savu pienākumu pret cilvēkiem cienģs vai cienīga!!! Kauns, kauns!!!

to Aga

Nu pati tak Aga ar savu tekstu un tipiski bābisko uzvedību te demonstrē, ka PILNS rublis tev nav :-) Ak jā, vēl aizej pie sava ginekologa, lai tev ciklu noregulē vai arī paskaidro kā cīnīties ar klimaxa radīto diskomfortu :-) Relax, es vispār neaizstāvu nevienu, jo jūs VISAS esiet DURAS :-)

to Xxxx

Uz priekšu, mazulīt!!! Dari to zināmu visās sabiedriskās komunikācijas vietnēs!!!
Karogs tev rokā un uzvara nodrošināta!!!

Varbūt ne gluži tāda, kā tu iedomājies, bet popularitāte tev un tavam IP pēc tādām akcijām būs garantēta!!! -:)

to Fīrers

Tu tik labi tiec galā ar dzimuma maiņas operācijām, ka par savu ginekologu es izvēlos tevi. -:)
Kur un cikos jāierodas uz mana cikla noregulēšanu un kas jāņem līdzi? -:)

to Aga

OK, nav problēmu, lomiks un urbis man ir pa rokai, kad būsi gatava, dod ziņu :-)))
Par pārējām klukstēm runājot, da kam interesē viņas IP? Bērnu bars! Brīvi savus uzskatus un viedokli par lietām paust var jebkurš, protams, kāmēr lietas netiek sauktas ĪSTAJOS VĀRDOS un ar KONKRĒTIEM DATIEM ...Pārējais ir prosta ļurināšana un savstarpēja apsaukāšanās smilškastes līmenī...Un muti brūķēt kā redzams patīk gan vieniem, gan otriem :-))

to Fīrers

Kad atgriezīšos fāterlandē, tad uzmeklēšu tevi - gribu to lomiku un urbi apskatīt IRLā. -:)
Kurā townā tev ērtākais ginekoloģiskais kabinets? -:)

Bet par durām ar cieņu vajag, ar cieņu!!! -:)

@ @@@@@@ 06.02.2010

autore aga pati prasās pēc atpazīšanas, jo tādi cilvēli tiek uzskatīti par bīstamiem sabiedrībai un te lieta jau var būt ar daudz nopietnākiem ioznākumiem, lai palasa ko raksta tanī SApā, nu lai kā bet daudznaz sevi cienošs cilvēks nevarētu izblēt šādas frāzes un vēl redz lepojas!

to [slēpt]@

te būs kāda kļūda...
es SAPā nevienu burtu neesmu ierakstījis, kaut arī zinu, ka tāds pastāv. -:)

ja "modrais tautas novērotājs" domā, ka "Aga", ar ko es parakstos šeit ir mans nick's, tad viņam (ai) vajadzētu mēģināt kaut kā aizkļūt līdz Getliņiem un pameklēt kādas lietotas smadzenes - bez smadzenēm mūsdienās grūti dzīvot, bet spriežot pēc šī komentētāja teksta, viņam (ai) smadzeņu iztrūkums ir spilgti novērojams. -:)

F Fars 06.02.2010

SAPiņā ar tiem dalībniekiem tā dīvaini. Kad pašiem jāuzd*rš viedoklim, kas nesakrīt ar savējo, tad izmanto gan lamuvārdus, gan apliek oponentu no galvas līdz kājām ar ņirdzīgām piezīmēm, BET, kad pašiem kāds pasaka ko kreptīgāku, tā uzreizīti sūdzenieks mā. Piem, tam pašam zaķim25 ir tāda tendencīte.

X xxxx 06.02.2010

jā tu tā prasies, lai atpazītu tavu IP un ne tikai, tu te visiem tā piedraudi, kamēr tiešām pienāksies atbildēt par visu, jo tevi nav problēmu atpazīt, vai ta tik daudz arī nesaproti te iekarsusi, jo katrs vienmēr saņem pēc nopelniem un es šo uztveru par draudiem un tad skatīsimies...

@ @@@@@@@ 06.02.2010

E Ese 06.02.2010

ZINOJU KA DRAUD AR IP ADRESU PUBLISKOSANU UN MAN IETEICA GRIEZTIES PILICIJA KAS ARI TIKA IZDARITS.

no coments

te patiešām trūkst vārdu!!! -:D

to Aga

OK nav problēmu, ērtākais ginekoloģiskais kabinets joprojām stāv savā vietā Berlīnē uz Wilhelmštrāses :-))

"Bet par durām ar cieņu vajag, ar cieņu!!! -:)"

Nu vārdu DURAS un niku Aga tikai pats esi izvēlējies, neviens jau tevi aiz mēles neraustīja :-))

"Visās reliģijās smadzeņu nepietiekamība tiek uzskatīta par pietiekošu iemeslu izolācijai. "

+1 Pilnīgi pareizi, Aga, un visiem tostarp arī tev uz priekšdienām ir ieteicams šo pašu iegaumēt un atcerēties, ka sektu vajag gudri izvēlēties, lai pēc tam nav pa netu jābrēc un jāsūdzās, ka savas smadzeņu nepietiekamības dēļ par vispārēju apsmieklu esi palicis :-))

D DDD 06.02.2010

to Aga
runa iet par šo te vietu, nevis par sapu un te tu piedraudi! Un atrast tevi nebūs problēmu., te nav mā, kas izdzēsīs jūsu baurojumus, sī vieta ir nopietns www.sūdzības.lv un vajag to prātā paturēt, nevis blēt ko pagadās un ja at to, kam tu piedraudi, kas notiks, tevi ir viegli uzmeklēt, liec aiz auss! -SIE DRAUDI ARI TIK NUPAT PILICIJA FIKSETI ...TA KA RUNAJIET VIEN UN NEPATIKSANAS GARANTETAS, JA NEVAR BEZ DRAUDIEM.

to Fīrers

Es nesastāvu nevienā sektā jau gadiem. -:)
Es te nejauši ielūkojos un nopriecājos, ka ir uzradusies lieliska vieta, kur nosist pēkšņi uzkritušo brīvo laiku un atsvaidzināt kādreizējās čatošanas iemaņas. -:D:D:D

resume - pa gadiem Latvijas interneta publiskās vietas ir pamatīgi degradējušās. -:(

D DDD 06.02.2010

Komenātri liecina ka sapforumu te sen jau vajadzēja publiskot.Sklat cik smuki paši sevi nodod draud ar IP adre
su publiskošanu, .un vēl nez ko tas liecijna ka te ir ko smagi padomat.