www.sudzibas.lv www.sapforums.lv Par negatīvu attieksmi no sapforums

www.sapforums.lv - Par negatīvu attieksmi no sapforums

SAPā vispretīgākā lieta ir admines iesaistīšanās visos kašķos, sava viedokļa uzspiešana un draudi ar izbanošanu. Manuprāt, admins nedrīkst būt tik ieinteresēts, viņam jābūt neitrālākam. Es jau saprotu, ka tas ir viņas projekts, bet pretīgi tas viss izskatās.

E

D D 05.02.2010

u es tanī sapā neturu nemaināmu niku un te sadaļā veselība ieliku 03.02.2010 tēmu ar niku antuanetta, bet šās uzbrauca man ne par ko, jo esot atņemts niks: tai Antuanete, viapār šokejoši numuri, tas mā ta sanāk ir tas NEATKARĪGAIS administrators, kurš klaji pārkāpj sapa noteikumus, vispār būs tā nopietni jāsaceļ brēka, lai šos klapē ciet par cilvēktiesību pārkāpumu, lai pārskata savus noteikumus un lai tur diskusē tad viņu zaķis25, made, juju, smilga, mā, Antuanete, kamene un vēl t, t,

J Jaunpienācējasapā 05.02.2010

Vai kāds var šeit norādīt linku vai precīzi nocitēt ar atsauci, kādi tieši tādi noteikumi reglamentē bezmaksas pļāpu lapas administratora/ uzturētāja tiesības un pienākumus? Kur?

Ja nepatīk SAPa rupjās dāmas, tad taču antuanetta var dzīvoties pa Delfiem, kur administrators vispār nav manīts, un uzzināt daudz ko gan par ļaušanos purkšķī, kan tamlīdzīgām jaukām lietām, kādas SAPā diskusiju kultūrā nav ieviestas. Tad arī būs par ko sūdzēties.

SAPa mā aktivitātes var patikt, var nepatikt, varbūt tiešām reizēm ir tendenciozi izgājieni, taču ne pret vienu, kurs pats ievēro elementāras pieklājīgas saskarsmes normas, nekādas represijas nav manītas. Es nevienu dzīvē nepazīstu no tur mītošajiem personāžiem, arī mā ne, nevienam nepielienu un saku ko domāju, bez rupjībām gan, nu un man ne reizi neviens nav solījies izbanot. Tāpat reiz biju, un faktiski joprojām esmu jaunpienācēja SAPā.

A Ase 05.02.2010

ko ta tur var dabūt, :)))))), tanī forumā VISU LAIKU REJAS TAS ZAĶIS, MADE, JUJU, ALE..., KĀ TIKAI KĀDS NO MALAS CILVĒKS KO IERAKSTA TĀ ŠIS MOMENTĀ SĀK SAVUS LIKUMUS UZSPIET UN TI K RE, UN GALU GALĀ TAM SAPAM EKSISTĒ T'DA LIETA KĀ '" LIETOŠANAS Noteikumi 'UN LAI KĀDS ADMINIS MAN PARĀDA, KA BŪTU KAUT KAS PĀRKĀPTS! TIEŠI PRETĒJI NORĒJA MANI, UN TAS JAU NU TUR BIJA VIENKĀRŠI NEZOLĪDS GĀJIENS UN NEABŠAUBĀMI TAS LIECINA PAR ŠI FORUMA PAŠU SAIMNIEKU UN TO IZREDZĒTO NIKU LĪMEŅA PAKĀPI.ARĪ NOTEIKUMOS IR TEIKTS, KA ADMINISTRATORAM JĀBŪT NEITRĀLAM, A KAS TA TE PATS ADMINIS PĀRKĀPJ NOTEIKUMUS!!! UN ar kādām tiesībām bez objektīviem iemesliem var kādu izbanot, tas nozīm;ē ka ir pārkāpis forums savus saistošos noteikumus . vot tev i projekts...lai tur vārās ...

L Lasītājs 05.02.2010

Intereses pēc iegāju daudz kritizētajā forumā palasīties. Izrādās ļoti sakarīgs, patīkami lasāms forums nobriedušiem prātiem. Bija ļoti patīkami tur ieraudzīt no Delfiem sen pazudušos nikus:).

Sūdzības iesniedzējai iesaku vēl vērsties pie Kas notiek Latvijā raidījuma veidotājiem:).

S sise 05.02.2010

Es ar priecajos par to forumu kamer sis tas naca ka nesmuks parsteigums.Rupjibas var atlauties admines draugi, un vel daudz sliktu lietu.

X xxxx 05.02.2010

nu tanī sap forums prasās pēc izmeklēšanas, kā tur ir izteikušies tā saucamie patstāvīgie klienti, un lai parāda kādu sliktu izteicienu tiem nikiem, kurus noblokēja, lai blokē, neviens jau nelūgs neko, bet pastiprin;ata uzmanība būs pievērsta, jo datoru tak gana pietiuekami un visu pasauli nebūs spējīgs mā noblokēt!

D D 05.02.2010

tā izskatās ka niks mā ir tas keizars vai keizariene, mani izbanoja par to smaidu :))), bet kā gan citādi noraksturot uzvedību tanī SAPĀ? Vispār tas vai tā sapa admine vai adminis laikam nezina kas ir cilvēktiesību pārkāpums un nebūtu par sliktu par tām sapa admiņa rīcībām pajautāt PATĒRĒTĀJU AIZSRTĀVĒŠANAS TIESĪBĀM, jo es piemērām savās diskusijās nesaskatu neko tādu, kas būtu pelnījis šādu rīcību, bet tam admiņam gan ir nezolīdi iebāzties katrai pudelei par korķi, bet tas sapā ZAĶIS VISU LAIKU TO VIEN DARA KĀ APREJ CITUS NATURĀLĀ VEIDĀ UN vispār tas viss notiek darba laikā tas ir arī diskutējams jautājums un te būs principa jautājums šoreiz, kas būs tai --mā -iespējams pat jānožēlo par šādām ricībām, , man nav drūti aiziet pie kaimiņa un palasīt to sapu, bet nu vien nozīmīgi tas nav sava NOSAUKUMA CIENĪGS.

S sise 05.02.2010

Zakjis25 un Smilga ir galiigi glupas, jauniibas maximaalisma apseestas...Paskatieties dziivnieku sadaljaa, kaadaa interjeraa Zakjis dziivo un viss taps skaidrs. ..
Antuanete arii tik gudra, tik gudra, visus pamaaciss, visu zin labaak, bet nez kaapeec taadai gudriniecei nav savas gimenes joprojaam, tik visos forumos sludinaas, visur raksta vienu un to pashu...

B Bise 05.02.2010

tas zaķis 25 cik var noprasr ir nācis no kādasdziļas derevņas RĒZEKNES, un uzbrauca viņa ka es nosaucos par antuanetta, bet šām kompanjoneAntuanete, es tur retikad ko uzrakstu, bet te vēl šitada cirka cienīga scēna, lai tak viņas vai viņi tur vārās, tur jau tādi dīvaini tie dalībnieki, kuri ir laikams kā viens vesels, lai vārās uz nebēdu!!!

S sus 05.02.2010

xxx, sise, bet ko tad jūs tur ejat? ja tu ej pa taciņu uz kuras ir kaka un iekāp, arī atpakļceļā spītīgi iesi tur pat, ja blakus ir cits ceļš? johaidī, nesaprotu es laikam šito sieviešu loģiku.

Z zinātājs 05.02.2010

100% piekrītu Sūdzības autoram.
SAP forums tika veidots, kā vieta, kur tā dalībnieki pēc Delfu foruma reformām var turpināt savu komunikācīju, jo Delfos bija izdzēstas visas aktuālās tēmas. Tas bija kopprojekts un "mā" vienkārši piedāvāja savu atbalstu ar sev pieejamo serveri. Kopējiem spēkiem SAP forums atguva visiem pierasto veidolu un labu laiku pildīja savu uzdevumi. SAPieši bija lepni ar to, ka pieder pie šīs saimes un arī pateicīgi "mā"...

A aga 05.02.2010

visas duras!!! -:)
visas, kuras te cepās!!! -:)

T tututu 05.02.2010

Man patīk SAP forums :)

N noxa 05.02.2010

Reku tak skaidri un gaiši paziņots:

" Autors: mā Datums: 07.10.2009 12:56

"...lietotājiem tas nozīmē to, ka SAP forumam jau kādu brīdi ir jauns īpašnieks, kā vārds ir mā, kas, savukārt, varētu nozīmēt to, ka admina subjektīvais foruma lietošanas noteikumu pārkāpumu izvērtējums varētu pastiprināties. ;)))" "

(avots: sapforums.lv; admina publisks paziņojums foruma lietotājiem; www.sapforums.lv)

T tututu 05.02.2010

A man joprojam patik saps

B Bise 05.02.2010

A man joprojam nepatik saps

visas duras!!! -:)
visas, kuras te cepās!!! -:)-TADA STILA MA AR8I FUROMA RUNA...NEKAS BUS ARI BEZ TABU, TAUTASC BALSI, UN VISA UINTERBNETA ŠITAIS

E Ese 05.02.2010

Kā man nepatik SAP forums.

S sapiete 05.02.2010

Patiesība droši vien ir pa vidu, taču jāpiekrīt, ka mā audzinošie pasākumi ir vairāk kā kaitinoši. Diemžēl administratore patiešām pārāk bieži draud ar izbannošanu, audzinu foruma lietotājus un izrāda savu nepatiku pret dzimteni un te notiekošajiem procesiem pat īsti tos nepārzinot.
Jā, tas, ka vecie un iemīļotie forumieši mēdz pazust uz laiku vai pavisam, lielā mērā ir izskaidrojams ar mā rīcību un uzvedību. Diemžēl mā, kura ir tik "taisnīga" dzēš pat tās tēmas, kurās netiek aizskarti citi forumieši vai viņu privātā dzīve (kas būtu saskaņā ar noteikumiem), jo tās nav tīkamas viņai personīgi.
Piemērs, lietotāji uzdeva jautājumu par sap zīmola pārdošanu, jo visiem tak skaidrs, ka šis nosaukums pārdots, taču tēma tika dzēsta. Kāpēc? Tas diemžēl mudina domāt, ka īpašniece krietni uzvārījusies, kas būtu pat pieņemami, jo darbs ir ieguldīts fantastisks, bet tomēr - vai tāpēc tik ļoti jādzēš šādas tēmas?
Kāpēc no foruma pazudušas Rude, Tante, Gun? Kāpēc uz ilgu laiku mēdz pazust citi lietotāji? Tāpēc, ka diktatūra cilvēkiem nav tīkama.
Mā, Tavs darbs ir augstu novērtējams, bet ir vērts aizdomāties par šo "100% piekrītu Sūdzības autoram.
Bet nu veco labo SAP forumu vairs nevar pazīt. Un tieši šī iemesla dēļ "admines iesaistīšanās visos kašķos, sava viedokļa uzspiešana un draudi ar izbanošanu. Manuprāt, admins nedrīkst būt tik ieinteresēts, viņam jābūt neitrālākam. "(c). Viss velk uz to, ka SAP sevi ir izdzīvojis, vieta, kur cilvēkam nav tiesības uz savu viedokli, kur tiek dzēsti forumiešu komentāri un dalibnieki audzināti nepārtraukti audzināti, kā tādā bērnudarzā, kur drīkst būt tikai viens viedoklis un tas ir "mā" viedoklis, vairs nav uzskatāms par forumu. Viens pēc otra zūd niki ar kuriem kādreiz komunikācīja bija Dienas notikums un cilvēki tikai tādēļ ienāca forumā, lai tikai palasītu to komentus. Nē, nedomāju, ka šim projektam ir kāda nākotne" (c)

Mamma 05.02.2010

Kaut kaac sviesc.