H hello 13.11.2011

Kollonā ir uzcenojums, uz kā pamata jāmet līkums. Bet viltojumu tirgonēm liekas, ka viņu piedāvajums ir ne sliktāks, tik lētāks, nu beidziet tak fantazēt.

J Jana 13.11.2011

Skaudīgie latvieši...

S super 15.11.2011

Muļķi kas te raksta tādas lietas pārdevēja ir superīga, vienmērs jauka un pretimnākoša un arī drēbītes ir ļoti jaukas, te pilnīgi redzams ka kādam ir personīga nepatika, jo pārsvarā visi komenti rakstīti no viena cilvēka, nevajag te ticēt nevienam vārdam, skauģi tik te tādu var uzrakstīt .

N nu nu 16.11.2011

kas teica, ka nav superīga. Bet mīzalus tikuntā tirgo.

T TV 16.11.2011

Jūs visi ticat tam ko rāda un stāsta TV, vai arī ir kāds konkrēts pierādījums tam ka tur ir kas tamlīdzīgs, tukšas runas un ja tā būtu neviens viņas vispār nepirktu un neviens arī netirgotu, tāka nav ko muldēt tukšus salmus !!!

H hello 16.11.2011

nu bet expertīzes sledziens nav pierādījums? tev izkopet A4 biezu mapi ?
pirms pērciet, padomaajiet, un nejau tikai "smaržas" ir mizali.

T TV 16.11.2011

Kāds slēdziens murgo tik tālāk nebija tur nekāda konkrēta slēdziena tikai teksts zilajā ekrānā, nevajag te muļķības rakstīt par to kas nav un nebija var jau redzēt ka tev nav ko teikt visu laiku viens teksts un dažādi niki ...un vēl zirga mīzali, padomā loģiski skan vienkārši un neparasti cik tik stulbi vien var, ja kādam gribējās tur tajā ekrānā paspīdēt ar gudrību tas noteikti nebija veiksmīgs mēģinājums, tā ka neraksti te murgus par kuriem tev nav ne mazākās nojēgas. Jā jā un to A4 mapi ar to murgu vēlams izsūti visiem kas tirgo smaržas SS.LV kliedzot ka tie ir orģināli par baltu velti !

N nu nu 17.11.2011

smerdele uzstājas, nolaid tvaiku.

N nu nu 17.11.2011

a pati gadījumā dhfhjgklhkfjdhfšitos nespied, gudriniece atradusies, nav dūmu bez uguns

T TV 17.11.2011

Kas ir PATI ? Un kāds te sakars ar dūmiem, runa gāja par mīzaliem ne dūmiem, pilnīgi rodas sajūta ka kādam ir dziļā pārliecība ka raksta tas par ko šī sūdzība ir . Nu tad diemžēl šoreiz ir nošauts garām, domājams ka tam cilvēkam ir vienalga tie jūsu teksti, tāka ja nav ko teikt pa tēmu tad nav, neviss te fantazēt .

H hello 18.11.2011

runa ir tikai un vienīgi par taviem smirdīgajiem viltojumiem, kurus tu te centies nosargaat, karogs rokaas, lai veicas! p.s. video skaidri un gaiši ek.policijas darbinieks atklaj info, ka mazas smarzas ir zirgu mīzali. Grūti to atzīt? slabo?

L Laine 22.11.2011

SANCITA, nepaliec zila aizstavedamas!tapat visi zin, ka tu tirgo pēdējos mēslus!!

S sancita 23.11.2011

TAVI TEKSTI KAD PATI TIRGOJI TĀ KA PIEVER MUTI "kvalitate neatškiras no Kolonnas, Kolonnaa domaa original?Atļaušos oponēt, vislabākie analogi ir tikai 15ml!!!
vai smaržas pa pastu gribeesi? Ja tiekamies centrā, tad sestdien vareesi saņemt.
Par kosmētikas autentiskumu-meitenes, nekas nav oriģināls, arī to, ko citas šeit tirgo, kā arī ss.lv. Nu nav te mums tādu oriģinālu. Oriģināls jāpasūta no Amerikas. Savējo pasūtu no Sanhajas rūpnīcam, ļoti tuva atbilstība oriģinālam, saku kā ir. Tamdēļ jau var notestēt."

N nu nu 25.11.2011

jaa, ko var ņemties, kaa ir, tā ir.

N nu nu 21.12.2011

sortiments, kā jebkurā veikalā, kvalitāte atbilstoša cenām. Par kosmētiku nekomentēsu, katrs atrod sev kaut ko.

K krixxxxiitis 30.01.2012

tikko man atnāca pasūtījums.. smuka vasaras kleitiņa.. :) Un es varu teikt jums visiem, ka lapas īpašniece ir godprātīga. Un nekādā gadījumā jūs neapšmauks.. :)
un tiem, kas cepās par tiem nodokļiem - meitene vienkārši grib nopelnīt un, lasot komentārus, es sapratu, ka jums vnk skauž, ka cilvēks ir atradis veidu kā piepelnīties.

Un es atbalstu, ka cilvēks piepelnās godīgā ceļā{pret mani kā klientu }, jo drēbes patiesi ir ļoti labas kvalitātes. :)

un + vēl arī tas, ka es labāk samaksāju 6ls par kleitiņu, nekā pērku tādu pašu veikalā pa 15 ls. ;)

R Rombi 23.01.2017

Sancita.lv ir krāpnieki! Preces neatbilst izmēriem un nekādu birku nav! Nodokłus noteikti arī nemaksā! Sieviete kas tirgo ir tik agresīva ja viñai nepatīk pircēju teiktais. Vispār NEPĒRCIET pie tas!

R Rombi 23.01.2017

Tik PĀRDEVÉJU nebiju redzējusi!!!