G gj 16.09.2011

nu Jūs cilvēki dodat?Jums, kas skauž, ka cilvēks pārdot drēbes un kosmētiku.skauž?ko var ņemties?nesaprotu...es pati pie viņas iegādājos drēbes, un ne reizi neesmu nožēlojusi.uz tirgus arī pārdot drēbes, un nevienu reizi neiedot čeku, un man arī galīg nav vajadzīgi tie čeki, lai tikai mājās atnākot, tos izsviest mistkastē, un padomāt, oj kur labi, ka man iedeva čeku, ko izsviest.:)) tiešām stulbi te tā cepties.:D un esmu priecīga par šo mājaslapu, kur var iegādāties drēbes, bez īpašiem augstiem uzcenojumiem, tieši tas kas vajadzīgs, lai dzīvotu ekonomiskāk, un man poh**j tie visi nodokļi, maksā viņa vai arī nē, man no tā ne silts ne auksts.

N nu nu 16.09.2011

stulbene, es maksāju nodokļus, a tu s*čka, par to naudu savus bērnus skolo un savu pakaļu vizini pa LV ceļiem. Tavām smadzenēm jau to nesaprast, runāt par ekonomiju mes vizi gudri, tikai paši savu valstī bedrē rokam, dēļ tadām sancitām un vēl dažām labām. Tamdēļ neceri, ka tas tā paliks!!!

G gj 16.09.2011

tak nemaksā tos nodokļus.:)un būs arī tev miers...:D tici man, ja tu nemaksāsi nodokļus, nekas traks nenotiks, un bērnus tāpat varēšu izskolot.te jau baigie nodokļu patrioti salasījušies.:D

G gj 16.09.2011

un vēl Ira, es arī savus bērnus varēšu izskolot par savu naudu, un nepaļaujos uz Jūsu nodokļiem.tāpēc arī neuztraucos, runājot jau par pensiju, to arī var pašiem spēkiem iekrāt.bet Jūs varat maksāt nodokļus, un domāt, ka valsts arī par Jums padomās vecumdienās, ka tik nepaliekat ar garu degunu.un vinnētāji būs tie, kas par nodokļiem neuztraucās.:)

N nu nu 16.09.2011

Sanita, kaut rakstīt iemācītos. Kauns lasīt.

G gj 16.09.2011

nu, nu te pirmkārt neraksta Sancita, bet gan viņas kliente, kas iepērkas pie viņās.:) tāpēc mani lūdzu nejaukt ar citu cilvēku, sarunāts?:)

N nu nu 16.09.2011

ak vai, protams. Tie ...:))))))...))))))tevi nodod, izbeidz te uzstāties un dzīvo mierīgi.

G gj 16.09.2011

tie...:))))) ir mans rakstīšanas stils, varētu padomāt, ka viņa vienīgā tā raksta, tiešām ļautiņi, Jūs esat smieklīgi, te gaužās citi par nodokļiem, un tagad man grib piešūt citu personību...:)

S sancita 18.09.2011

Tiem XXX un citiem, kas visu laiku te drukā gudrības, ja es ko gribēšu jums teikt noteikti uzrakstīšu no sava vārda man nav no kā te slēpties kā tiem kas met visu laiku akmeņus manā lauciņa, tāpēc tam cilvēkam kas visu laiku te mani grib nomelnot iesaku kaut vienreiz, padomāt un ja ir ko teikt teikt to man personīgi neviss te visu laiku taisīt cirka izrādi, ma liekas ka šis saits ir lai sūdzētos par konkrēti kaut ko neviss rakstīts visādus pieņēmumus...un muļķīgus komentārus par to ko es daru vai nedaru, domājams ka tomēr tas ir manā ziņā .SANCITA !!!

S sancita 18.09.2011

Un jā personīgi tev XXX cik feini ka tu mani tik labi zini, un arī manu rakstīšanas stilu pilnībā pārzini :)))) laikam jau esam tādas kā "draudzenes" ne ...? Un kā jau tev "draudzenei " pienākas jāatbalsta mani it visā paldies liels ...tiešām tu esi centusies godam es to patiešām novērtēju :)

N nu nu 10.10.2011

nu jā, cekus no vinas nesagaidiisi, a za to kā degunu cel gaisā ar tām polijas parpalām, taisni smiekliigi. nez kur taa licenceetaa kosmeetika palikusi, laikam izcakareeja

S sancita 11.10.2011

tev ERIS vai kas tur īstenībā esi personiski no manīm, un par manu kosmētiku nesatraucies, kur viņa bija tur arī viņa ir un nebāz savu garo degunu kur neviens tev neprasa, un neviens tev neliek pirkt manas Polijas parpalas, tā ka nebāzies visos caurumos par korķi :D
SANCITA

N nu nu 12.10.2011

paskaties bildē uz savu cūkas šņukuru un tad te murgo.

N nu nu 12.10.2011

Sancita piedāva savu caurumu korķa aizbāšanai

H hello 11.11.2011

nabaga pisnesmene

H hello 13.11.2011

pirms pērciet, padomaajiet, un nejau tikai "smaržas" ir mizali.

T tasgan 13.11.2011

Nu ja padomājiet gan ka nesanāk veikalā nopirkt tos pašus "mīzalus" par 5 reiz lielāku cenu...

H hello 13.11.2011

normaali sevis cienoši tautieši iepērkas feelunigue vai stawberry. Savukārt šitādām pārdevējam ( pec mīzaliem un benzīna smirdošām ) ar sūdainu koku pa muguru.

O ooo 13.11.2011

Nu stulbeņiem jau likumi nav rakstīti, ka kāds ko tirgo vienalga kas tas būtu un kāds pērkt tad visus pārdevējus vajag kā jau tu tur izteicies ..."normālā"cienošā tautiete ko ta tu nepērc te pat mūsu labajā Kolonna, kas tur tirgo, ar var tā beigties kā tu te saki ...

H hello 13.11.2011

tev kaa reiz likumi nav rakstīti, iesaku palasīt likumdošanu.