T ToSolveiga 08.07.2011

Diurejas kosmētika pa 3 Ls, tas taču ir normāli!Fekāliju sejas maskas pa Ls5 arī laba cena!

S Solveiga 08.07.2011

Šausmas, turpat dzīvoklī notiek arī sekss! Kur skatās tikumības policija!

I Inese 22.07.2011

Tirgo nekvalitatīvu, bojātu kosmētiku. Pārdevāja ir ļoti rupja un bezkaunīga. Savu darbību, diezgan plašos apmēros, viņa veic jau kādus pāris gadus.

G gj 29.07.2011

nu, nu, te jau droši vien konkurentiem skauž.iegādājos pie viņas drēbes, un ne reizi nenožēloju, kvalitāte ir apmierinoša.un ļoti jauka arī pati pārdevēja.

N nu nu 18.08.2011

Kā tad, ka konkurentiem skauž. Pilna d*rsa ar tādām parpalām.

C costa 21.08.2011

Gj, pamēģini tos krēmus pasmērēt, redzēsi, cik apmierināta paliksi, gigi.

N nu nu 05.09.2011

kā var tirgot pakaldarinaajumus, es nudien nesaprotu. Tirgus vecene, kas augstāk par savu pakaļu nekad neuzleks. Vinas vieta ir tirgū - noīrēt kiosku un tur arī izpildīties ar savu Dior:)

G gj 16.09.2011

Costa, bet kas Jums liedz iet uz skaistumkopšanas veikaliem un pirkt tur to kosmētiku?ja nav naudas, tad neko.kosmētika atbilst cilvēku pirktspējai, ja tu vari atļauties pirkt kosmētiku pa 100ls, tad protams, tu nepirksi pa 3ls, ir cilvēki, kas nevar atļauties, tie arī pirks pa 3ls.pats tirgus ir pakārtots cilvēku pirktspējai, tāpēc varat negausties.:)

N nu nu 06.10.2011

ka tik ne arii

H hello 16.10.2011

esmu pirkusi dazādus lūpu spidumus no šis mājaslapas - lūpu spidumu paturot siltakos grādos, ir jūtama benzina smaka!!! labi, lai nu tā būtu, taa tak esot brendu licenceetaa kosmeetika. Un lielākā nekaunība ir tirgot pa 35ls DIORus un Lancomes, kas nav originaals. Es nebrīnīšos, ja kādu dienu so dāmu transles pa Bez tabu. Ne man to vajag, ne ko, bet kāda serpaaka kundze to mieriigi izdariitu.

S sancita 16.10.2011

Agrita, ko tu neteiksi un ka tev neko nevajag ko tad tu te raksti ko tu man neraksti, ja jau esi pirkusi un tev ir tādas problēmas, ja jau te varēji uzrakstīt ko man neuzrakstīji, tātad kaut ko gribēji jau jau te rakstīji .

N nu nu 17.10.2011

es neko negribu, it seviski no tik agresiivas paardeveejas, jo taapat man nebuutu taisniiba. Tuuliit saskries te barins un teiks, ka pati vainiiga, tipa, ko tad gribeeju pa 3ls. Lai tev veicaas !

S sancita 17.10.2011

Agrita tikai nevajag te rakstīt muļķības, tu pat neko man neuzrakstīji un izdari secinājumus kam būtu un kam nebūtu taisnība, ja esi mani satikusi un pirkusi no manis tad šitādas pasakas te nerakstītu .

N nu nu 17.10.2011

padomā labi, kam esi tirgojusi 2 veidu lūpu spīdumus. Un nevajag te attaisnoties, mana tava taisnošanās nav vajadziiga. Peerku Drogaas pa 1ls un staigaaju laimiiga. Savus secinaajumus esmu izdariijusi.

S sancita 17.10.2011

Agrita kas tev te taisnojas, man te nav tev nekas jātaisnojas, ja nopirki kas nepatika varēji uzrakstit, bet ne tu raksti te un izdari secinājumus ko es būtu vai nebūtu izdarījusi, un lūpus spidumus no manīm ir pirkuši daudz cilvēki arī man pašai viņi ir un tādu problēmu man nav tāpēc ar varēji uzrakstīt ja reiz bija kādas problēmas .Jo tagad tavi teksti izskatās rakstīti vienkārši tā ...bez pamata .

N nu nu 08.11.2011

ir jauns sižets Bez tabu raidījumm, kur taisa viltojumu ekspertīzi. Lūdzu atsaukties tos, kas iegādājušies no šīs mājaslapas preces. [slēpt]@beztabu.lv

L lala 11.11.2011

Ko tad tur taisīt, te jau ir norādīts ka ir pakaļdarinājums, kas jau pērk paši tak zina ka ir nopirkuši viltojumus ko tad tur tad vēl nest uz expertīzi. Neredzu loģiku ???

H hello 11.11.2011

tautai jāzin savi varoni vaigā, bet labākais, ka paardevēja agjitee nemaksāt nodokļus, smieklīgi jau, ja nebūtu tik tragjikomiski.

D do 11.11.2011

Muļku bars

H hello 12.11.2011

gribeetu redzeet, cik nekaitiigs ir viltojums, logika jau nekaada, vai ne? tirgot pa 35 ls pakaldarinaajumu un slaveet, kakoje horoshee kachestvo, pfuuuuuuuuuuuuuuu, kraapsana un nekas vairaak. Viltotaaji spiez tikai uz iepakojumu, ieksaa ir zirga curas peec expertiizes datiem. Smeerejiet tik virsuu