www.mobiphone.lv - NOKIA N95 8GB

Vai kads ir izmantojis www.mobiphone.lv internet veikalu. Uzticibu neieviesh vinu majas lapa
Un galvenais NOKIA N95 8GB maksa tikai 225 LS
vai kadam ir bijusi darisana ar shiem?

J

N Nauris 28.08.2008

Heh, es arī tieši par šo firmu meklēju kādu info, jo gribētu to pašu N95 8GB :) No vienas puses, var nopirkt par latiem 70-100 lētāk kā citur, bet ja tā firma pēc mēneša nebūs, un telefons arī pēc mēneša nobeidzās, tad ekonomija 100 Ls var beigties ar zaudējumiem 220 LS :(
Vēl pastāv variants ka tas telefons nav paredzēts Latvijas tirgum, bet, pieņemsim, Polijai un pa lēto ievests. Tad Latvijas NOKIA garantijas serviss atteiksies viņu labot.
Vobšem es izdomāju pagaidīt vēl 6 mēnešus un tad jau varēs viņu dabūt par tiem pašiem 200 ls uzticamā kantorī :D

S skepse 25.09.2008

N95 8GB izskatās ļoti vilinošī par šādu cenu, bet tik šaubīgā veikalā pilnīgi noteikti nav ieteicams igādāties šo telefonu, jo nāksies krietni pārmaksāt vēlāk.

N Njaaaaa 11.12.2008

Nolēmu nupat pasūtīt Philips TV no mobiphone... Protams, ka izvēlējos maksājumu veikt sakidrā naudā...
Pāris dienas klusums un tad atmetu ar roku sagaidīt jebkādu ziņu no šī veikala.. Tikai, nez, kas būtu noticis, ja būtu veikusi jau pārskaitījumu?