www.sudzibas.lv www.izsoles.lv nav iespējams nopirkt neko no uzņēmumu izsolēm

www.izsoles.lv - nav iespējams nopirkt neko no uzņēmumu izsolēm

pēdējās minutēs UZ VISāM LIKMēM uzrodas nesaprotamais lietotājs UldisO kurš līdz pēdējam izsoles brīdim palielina likmes un ir uzvarētājs, turklāt kad veicu likmi un laiks līdz beigām bija 0.00min viņš pārsit manu likmi un parādās uzraksts ka līdz izsoles beigām 0.04min. Neuzticaties šīm saitam tur neko nenopirksiet, uzņēmumi paši sev saperk savu īpašumu. es neesmu pirmā kas tā atsaucās par šo saiti

K Ksenija 01.08.2010

..jocīgi, man gan ir izdevies tur šo to nosolīt! Varbūt vienkārši kāds cits lietotājs ir veiklāks solītājs par Tevi?!
Tas, ka pēdējā minūtē, kad sola, laiks palielinās par 4 min - tas tā vienmēr - dodot iespēju pārsolīt sev vēlamo lietu!

J Jonis 04.09.2010

Visās līdzīgās izsolēs, arī "Draugos" pret Jums spēlē dators!! Parēķiniet paši, cik maksā uzrādītā prece veikalā un cik grib izsoles veidotāji nopelnīt. Tās izsoles ir tikai muļķu krapšanai.

M Madara 13.07.2011

papētiet, izsolēs figurē kādi 15-25 niki, visās izsolēs, visās atsauksmēs - viens no otra pērk un veido reitingu lielot atsauksmes, neizlgi pēc tam, prece parādās atkal izsolē :D

J Jana Soboleva 29.08.2013

es pedeja minute nopirku telefonu par 100 eur, ne viens neparsita cenu, tagad gaidu, ir bails, ka tas ir krapsana bet ceru, ka vis bus kartibaa, jau perku tur gredzienus, ari bija viss kartibaa.