K Kate 12.05.2006

Nesaprotu kamdēļ tiek dzēsti sludinājumi....:(Jau kuro reizi ielieku un tiek izdzēsts..varbūt kāds var pateikt?

I iveta 26.06.2006

man arī uzlikts bans gribu.lv Vai to kādreiz noņems?Es nezinu kapēc.Varbūt kāds var pateikt?

M martins 06.08.2006

es gribu sievieti ar lieliem pupiem un spalvainu pīzdu

K Kārlis 16.12.2006

aizmirsu ko gribēju

J Jānis 27.01.2007

mja... cik esu bijis tajā gribu.lv čatā, tik pārliecinos par turienes adminu aprobežotību un klaju egoismu. Ja veči ir normāli admini, tad sieviešu kārtas admines ir reti stulbas (sory, bet citu apzīmējumu grūti piemeklēt). Prasti sakot, viņas tikai traucē un uzmācas ar saviem jautājumiem ne pa tēmu un, ja kaut kas nepatīk atbildēs (viņām patīk spīdēt kā vietējām intelektuālēm, kas visumā nav tā ne tuvu), bans ir garantēts :) Būtu vēl čats kāds īpašs - ta' nē, viduvēja runātuve, arī administrēšana nodota cilvēcēm, kurām pašām ir acīmredzamas psihiskas problēmas... Tā ka laiks padomāt, kāpēc Latnetā ir tikai viens tehniski normāli izveidots čats (diemžēl es citu nezinu - varbūt, ka ir arī), un kāpēc apmeklētājiem obligāti pazemīgi jāatbild uz admiņu atklāti muļķīgiem un provocējošiem jautājumiem, kā arī obligāti jāpazemojas viņu priekšā? Kā noprotu, tad gribu čats ir zem inbox.lv, tāpēc nākošais jautājums ir: kāpēc inbox veči uztic admina tiesības cilvēkiem, kuri paši neprot uzvesties? Un kāpēc nav iespējams sūdzēties par adminu patvaļu??? ..kaut gan atbildes jau tāpat zināmas, ienākumi no baneriem nāk, ko vēl vajag???? :)

L lida 17.02.2007

gribu neaizmirstamu virieti neaizmirstamai naktij

R Raivis 20.02.2007

Vēlos kārtīgu seksu,un to nakti neaizmirst nekad.

T tolenjka 22.03.2007

visiem saljuts!!!!

I Ieva 21.11.2007

Man arī ir uzlikts bans gribu.lv... Pati tagad domāju un nevaru saprast, ko esmu tādu sadarījusi? :/

I Ieva 21.11.2007

A alise 31.10.2008

Kādā sakarībā vairs nevaru ieiet seksam.lv

D ddd 10.10.2009

vajag par gribu.lv rakstītuz patērētāju tiesību aizsardzības centru un ja kāds tos neliešus un parādniekus pazīst lai droši šeit nosauc viņu vārdus jo uzliekot nepamatotu banu viņi ir kļuvuši par zagļiem un parādniekiem un tādejādi ir krimināli sodāmi indivīdi

š šeherezade 10.10.2009

Tas jums visiem sods par to, ka esat lieli izvirtuļi...viens grib lielos pupus, otra--lielo p...i.trešais ---skūto vāveri ar austiņām...:D:D:D

P pufa 10.10.2009

"..Savukārt svinību "zvaigžņu" statusā lieliski jutās 25.septembrī dzimušais naktspērtiķu mazulītis un piektdien Tropu mājas ekspozīcijā ievietoto Filipīnu mākoņžurku pāris Šamils un Šeherezade..."
Lūk, ņemiet piemēru o Šehes, kā pavadīt lietderīgi laiku un pelnīt iztiku. ;)

A albis 10.10.2009

vēlos gulēt visu nakti.nevaru beigt ņirgt, par seksu nemaz nav prātā(bet padomā ir)ja neesi man blakām tu tad ko man dročīt visu laiku.

A agnese 10.10.2009

Nobanotie tagad taisa čatu te?

š šeherezade 10.10.2009

Kādi vēl nobanotie?Mēs te esam jau seni iemītnieki un pārzinam visu sūdzību būtibu un pamatprincipus, ja ir kādi jautājumi---droši jautājiet par visu!!!:)))

A albis 10.10.2009

Protams Šehe!ko viņa muld ja nesaprot, ka šeit ir īsti podomdevēji nevis kaut kādi diletanti NOBANOTĀ.(varbūt domāja nonabotie it kā tiko dzimuši nejēgas.)

I izidors 04.12.2009

Var apmeklēt arī citas lapas. Par labu atzinu šo http://rieksti.eu

S seifs 28.05.2010

arī man aizvēra sludinājumus un čatu Bet admini nepaskaidro -- par ko?