www.chinesefood.lv (SIA "AK FOOD")

Sveiki visi gardezi!Vakar respktivi setdien 26.febr. nolemam pasutit edienu uz majam. Pirms runajam talak pateiksu ka dzivoam Riga - Vecmilgravi. Izvelejamies www.chinesefood.lv piedavajumu. Ap plkst. 18.00 nolemam pasutit vakarinas, lai ari ka bet visas pules bija veltas, jo ka jau sestdienas vakara si kompanija laikam bija loti nslogota un operatore mums atbildeja, ka pasutijumu sdien vini nevares veikt (jau tad mums likas ka galvenais iemesls ir musus tarasanas vieta - respektivi Vemlgravis) Sodien 27.febr. ari nlemam atkartot pasutijumu to izdarijam ap plkst 16:30 nu ta laicigak, lai vakarinas butu garentatas, soreiz pasutijumu pienema, tacu ak vai - ap plkst 19:10 no si kantora atzvanija operatore un pastastija ka pasutijumu vini nevares veikt, jo ka izradas viniem noplisis auto, ja gdigi es vienkarsi tam neticu, un dmaju ka pasutijumu vini ateica musu atrasanas vietas del. Nu ko lai sak laikam jau sim kantorim vairs pasutijumu neveiksu un iesako to nedarit ari citiem. Diemzel musus vakars lidz ar to ir sabojats. Mas uzskats ja klients veic pasutijumu izpilditajam tas javeic neskatoties uz jebkadiem skersliem.

K Kristine 13.04.2007

Mes pasutijam edienu tur divas reizes un piegade bija loti veiksmiga,pirmaja reize atveda pusstundas laika,otraja 1h laika.Tikai operatoru pa telefonu vareja but laipnaka izveleta=).Jums vienkarsi gadijas pasutit nelaika 2x,kad viniem gadijas nelaime=)

A Aigars 16.05.2007

Vinu Kiniesu edieni nav autentiski. Pazineejam tie liekas smiekliigi.Peleekos zirnjus tada gadijuma droshi var saukt par Rissotto!