www.autokreslini.lv IK "KENI" - MURGS ar pārdevēju onku

Gāju meklēt autosēdekli, ar lielāko pārliecību, ka būs liela krēsliņu izvēle (man vajadzēja divus 9-36kg) gribēju izmērīt un pielaikot ar bērniem. Jo man mašīnā aizmugurē vajag iespiest 3 sēdekļus (vienu 9-18 un divus 9-36). Noskatīju viņu internet veikalā kuri varētu man derēt un devos tos apskatīt "dzīvajā". Paņēmu savus dvīņus un pavisam mazo bēbi ... rezultātā mazā veikalā ap 15 dažādu Rekaro un Maxi cosi sēdekļu...

Kad vaicāju pārdevējam vai citus nevar apskatīt un piemērtīt Atbilde bija NORAIDOŠA tos pārējos var nopirk tikai internetveikalā ... uz vietas esot tikai ejošā prece... tas ir Recaro. Tik daudz un dažādās krāsās (tikai Rekaro ap 15-20krāsās, ja cilvēks atnāk tad var izvēlēties krāsu) .Un par maniem nosauktiem sēdekļiem esot pirmā dzirdēšana

Kad prasīju vai varu pasūtīt sēdeklīšus uz veikalu un piemērīt, ja man derēs tas pirkšu, bet ja nē tad skatīšos citus ...Onka teica, ka nevarot. Ja man kaut neapmierina lai zvanot vadībai...kurai viņš arī nezināja koordinātes

Ja es gribētu pirkt Rekaro sēdekli notekti pirktu to internet veikalā jo tur ir daudz izdevīgāk un nenāktu uz viņu veikalu

L LelleBezMatiem 28.03.2011

tas taču ir loģiski, ka viņi nepasūtīs preci tikai tādēļ, lai tu varētu to piemērīt un apskatīties klātienē. kur tad veikals liks tos krēsliņus, ja tu izdomāsi nepirkt?

L Lellearmatiem 29.03.2011

Saņēmām pasūtīto preci pavisam citā krāsā. Lieki iztērēts laiks, jo nespēja nodrošināt vajadzīgo preci norunātajā laikā.

K Kate 13.09.2011

ļoti tukšs veikals, biju vīlusies uz to aizbraucot.