www.sudzibas.lv www.112tulkojumi.lv Par melīgu reklāmu

www.112tulkojumi.lv - Par melīgu reklāmu

Šis tulkojumu birojs reklamējās kā "zemo cenu birojs". Bet īstenībā - cenas tajā gandrīz divkārt pārsniedz citu tulkojumu biroju cenas.

N

F fizalis 28.10.2009

Varbūt priekš paša uzņēmuma salīdzinot ar kādu citu (pagājušu) periodu cenas patiešām ir zemākas???
Tad jau super neto lozungs - zemo cenu līderis, pēc manām domām, arī ir aplams, jo tie produkti, kurus es tur reizēm iegādājos, parasti nav lētāki kā citos veikalos

A Aigars 23.02.2011

Īsti nezinu, ko Nina Kalnina ar šo te ir domājusi, bet diez vai tā varētu būt patiesība, jo 112 Tulkojumi savu darbību uzsāka tikai 2009. gada novembrī, savukārt komentārs ir publicēts 2009. gada oktobrī!

Tāpat vēlos piebilst, ka SIA "112 Tulkojumu palīdzības serviss" sadarbojas tikai ar profesionāliem tulkotājiem ar atbilstošu augstāko profesionālo lingvistisko izglītību un vismaz 5 gadu pieredzi tulkošanas darbu veikšanā, un piedāvātās cenas IR ZEMĀKAS nekā citām profesionālām tulkošanas aģentūrām Latvijā.

B Baiba 17.05.2011

Piekrītu gan! ari es aptaujaju 9 firmas, visam izsutot to pasu dokumentu un cenas zina 112 bija 8!!! vieta! nemaku teikt par kvalitati, bet ja lozungs ir - zemakaas cenas, tad nu gan japiekrit, ka neatbilst patiesibai. noteikti iesaku pajautat vel kadam cenu, lai pasi varat salidzinat un parliecinaties.