www.sudzibas.lv www. whatcar.lv Kas ir viņu mērķauditorija?

www. whatcar.lv - Kas ir viņu mērķauditorija?

Piedodiet vēvēvē. vatkār.elvē. komanda, bet jūs esat auni. Un priecāšos, ja pierādīset pretējo.
1. sūdzība. Automobīļu izvēle.
Kā zināms mums visiem ir krīze un cilvēki dzīvo pieticīgāk. Arī jaunos autiņus ērk par 80% mazāk, salīdzinot ar izgājušo gadu. Es arī lūkojos pēc jauna auto. Vispirms mēģināju atrast vērtējumus lētām jaunām auto, kas nopērkamas pie dīleriem- piem. ISUZU, Dacia, Lada, utt, bet piedodiet, tādu te nav. Toties mums te ir Lambordžini, Maybach, Ferrari biezā slānī, Bentley, Aston Martin, Messarati. Piedodiet- Kuram šitie interesē. Vai biezajai Latvju tautai? Un vēl tie- raksti- "Pakļūt zem meteorīta ir reālāk, nekā nopirkt Lamborghini " vai arī Bugatti un Ferrari iespēju apraksts. Tas viss ir man liekas nav baigā šodienas aktualitāte. Lai Jums veicas tā vai tā.
un
2. sūdzība. Konkrēti lūkojos pēc jaunā Subaru Legacy. Biju testa braucienā. Viss vnk super. Bet ko mūsu vatkār raksta? Ka jaunais Subaro Legacy SASVERAS pagriezienos vairāk nekā tā konkurenti!!! Ts viss varētu arī būt tiesa, ja Subaru vienīgajam savā klasē nebūtu bokserdzinējs, izvietots zemu pie riteņiem, kas nozīmē zemu smaguma centru un mazāku zvāļošanos. Jo augstāks auto (piem. Neoplāna autobuss 2-stāvīgais), jo vairāk šupojās). Dēļ tā zemā smaguma centra, tā šupošanās, salīdzinot ar parastajiem vertikālo cilindru motoriem ir tikai drusciņ mazāka, varbūt tas ir tikai Subaru Mārketinga triks. Nezinu. Bet tā svēršanās noteikti NAV lielāka kā citiem. Tam tā kā būtu jābūt skaidram. Tā kā cien. redakcija- pirms rakstiet atsaukmi par kādu auto- veiciet testa braucienu vispirms un tad jau būs viss labi.