WizzAir/Chubb insurance - Krāpšana

Iegādājos aviobiļetes uz Eilatu 2019 gada martā. Biļešu cena 2 personām maksāja 290 eiro. No kartes noņēma 318 eiro. Biletes pirku wizzair com. Wizzair biļešu kasē meitenes rausta plecus. Uzrakstīju vēstuli Wizzair birojam. Atbildes protams nav! Vai kādam ir bijis līdzīgi?

14.10.2018

V

H hopa 14.10.2018

Wizz air maldinoši uzrāda galējo biļešu cenu, pēc tam viņi vēl iekasē 8 eiro par katras biļetes iegādes servisu. Īsts bazārs. Sākuma tirgo pa vienu cenu un tad vēl visādi uzcenojumi. Bez tam ir jāuzmanās un jāizvelk visādi ķeksīši, par apdrošināšanu utt. Man arī vemt gribās, kad gribot negribot wizz air biļetes jāpērk.

Pacco_al 14.10.2018

Ja nespēj izsekot, kur ķeksīši ir jāizņem - nelido ar šo aviokompāniju, viņa, bez taviem grašiem iztiks, vismaz lidmašīnā būs svaigāks gaiss. Riebj, ka visai padomdevēji un pārgudrie kritizētāji. Bet paši tik vai tā savā skopumā vai nabadzībā "vemdami" lido.

V VN 16.10.2018

Kāds te sakars ar ķeksīšiem? Ir galējā summa par visiem pakalpojumiem,kura nesakrīt ar summu kura tiek noņemta no kartes! Es lidoju ar šo kompāniju jau 6 gadus,un nekad nav bijušas problēmas.

Z [email protected] 19.01.2019

Tikko pirku biļetes un tur visu uzrāda, ka būs 8eur par katru biļeti un no kartes noņem tik cik ir gala rēķins ne vairāk, ne mazāk

Life_is_life 14.10.2018

Un par ko ir krapsana? Summa nesakrit? Wizzair Facebook atbild atrak

Ventilators 15.10.2018

Septembrī pirkām, bet nu lieku naudu nenoņēma. Katrā ziņā, katru soli pārlasījām, ko serviss iekļauj cenā un ko nē. Attiecīgi, visu ko atzīmējām, par to arī maksājām. Slēptas izmaksas nepievienojās klāt tā pat vien.

Domāju, ka varbūt kādu soli vnk palaidāt garām un nelasījāt, ko šie raksta. Ja ir iespējams, veiciet to pašu pasūtījumu un skatieties, kas ir tas, kas sadārdzināja biļeti. Varbūt papildus ir klāt, kāds pakalpojums.

Kā arī nesen Wizairs paziņoja, ka salona 10kg soma turpmāk būs jāliek kā Cheking-bag. Nevarēs nest salonā + jāmaksā papildus.

V VN 16.10.2018

Nekas nav palaists garām! Ne jau pirmo gadu lidoju!

Vagons Komā 27.05.2020

Drausmīga kompānija. Smird tā, ka.smadzenes izjauktas un redzu nereālas halucinācijas. Trauma uz mūžu, sēžu tagad trakokreklā. ATTOPIETIES!, jūsu vilcieni smird tā,ka liekas, ka lidoju.