www.sudzibas.lv Wizz Air Zvanu centrs

Wizz Air - Zvanu centrs

Nekad nevienam neiesaku nonākt situācijā, kad nepieciešama palīdzības, ja jautājumu neatrodiet buj mājaslapā. No lmt tīkla zvanu centrs nav sasniedzams. Epastu neatbild. Klientu serviss zem katras kritikas. Nerekomendēju aviokompāniju. Var apgrūtināt visu ceļojumu.

05.11.2019

K

Life_is_life 05.11.2019

Facebook

Pacco_al 07.11.2019

Nu nevar pirkt biļeti par kapeikām un nez ko vēl pieprasīt. Lai veicas ceļojumos ar citām aviokompānijām.
P.S. Vispār nesaprotu kādā jautājumā vajag viņiem zvanīt, var būt sākumā tomēr jāizlasa informācija, kuru var atrast mājas lapā?

Vagons Komā 27.05.2020

Drausmīga kompānija. Smird tā, ka.smadzenes izjauktas un redzu nereālas halucinācijas. Trauma uz mūžu, sēžu tagad trakokreklā. ATTOPIETIES!, jūsu vilcieni smird tā,ka liekas, ka lidoju