www.sudzibas.lv Wizz Air Zvanu centrs

Wizz Air - Zvanu centrs

Vienīgais kontakts kas viņiem ir, ir maksas tālrunis 90 20 09 05 .
Bet tieši kad tas ir steidzami vajadzīgs tas izrādās nesasniedzams. Patīkama operatora balss paziņo ka numurs ir nepareizs! Un neviena cita kontakta nav!!! Viss, mani 100 eiro par biļeti ir pazuduši!!!!
Nevienam neiesaku nokļūt situācijā kad jāsazvana zvanu centrs.

R

N Nakstiigala 12.10.2015

Diemžēl jāpiekrīt, jau trešo mēnesi norādītais tālruņa numurs (90200905) nav sasniedzams, kā arī internetā nav uzrādīti citi kontaktinfo, kas būtu kompetenti atbildēt par dažādiem jautājumiem.

Ļoti ceru, ka kāds no Wizzair šo izlasīs un kļūda tiks novērsta.

S selivoncikus 12.10.2015

Man ar tā vienreiz bija, bet ir tāda lietam ka viņi nepieņem zvanus no LMT numuriem, zvaniju no Tele2 viss bija okey, sazvaniju) Kā man paskaidroja LMT viņiem nav savstarpēja līguma.

L Linda Maria 01.07.2017

O! paldies par sho info! Jaameklee kaads, kam Tele 2 piesleegums! Nav iespejams sazvaniit noraadiito taalrunja numuru-CALL FAILED raada, sazinoties ar LMT sadarbinas partneriem Megatel, kas apkalpo manu tel. Nr., arii vinji teica, ka NAV iespejams SAZVANIT SHO NUMURU-meegjinaaja! :-o PIRMO UN PEEDEEJO REIZI LIDOJU AR WIZZAIR!