Wizz Air - Bagāža

Lūgums visiem, kuri ceļo ar šo kompāniju, pārbaudīt savas rokas bagāžas izmērus. Šī kompānija rokas bagāžu dala mazajā un lielajā. Mazā ir bez maksas, liela-par maksu. Piedevām lielā rokas bagāža ir visā pasaulē pieņemtais normālais izmērs rokas bagāžai, kas ir bez maksas pārvadājama. Lidostā Jums par šo "lielo" rokas bagāžu iekasēs 40 eiro par katru somu vienā virzienā. Neļausim aviokompānijai pelnīt šādā veidā!

B

T Tre 05.07.2014

Lūgums visiem, kuri pērk jebkādas biļetes, pārbaudīt un izlasīt, ko tieši pērk un ieķeksē. Par ko samaksāji, to lieto. Negribi piemaksāt lidostā - lasi, ko pērc! Nav nekādu noteikumu vispār un visā pasaulē, katram pārvadātājam ir savi!

Z zorgs 19.09.2014

Nepiekritu sudzibai!
Jalasa kadu pakalpojumu perc!
Maza rokas bagaza piemeram mugursoma, vai sieviesu somina - tadas lietas par velti salona.
Liela rokas bagaza - 10 euro ja perk onlaina, 40 euro ja esi neuzmanigs un japerk steidzama karta lidosta.
Visa pasaule rokas bagaza par velti? Kas tad ir tava pasaule? Ryanair?

M Mērija Kalniņa 31.07.2018

Daudz kur ir par velti rokas bagāža - Lufthansa, Air Baltic, Ryanair...

I Inga 15.09.2015

Sūdzība ir pat ļoti pamatota. Mana bagāža bija 1.cm lielāka nekā uz biļetes norādītie parametri. Lidojot ar Wizzair no RIX uz Beauvais FR nebija problēmu, bet atpakaļceļā, par to pašu somu, lai tikai paņemtu to līdzi lidmašīnā, dēļ tā 1.cm., man nācās samaksāt 42EUR. Nododot to somu viņiem, man teica, ka es maksāšu vismaz 60EUR! Ceļojuma soma bija standarta izmēra, ko var ņemt ikvienas civilizētas aviokompānijas lidmašīnā, turklāt kopējais svars somai bija tikai 7.kg.
Vēl arī man bija jāiestūķē tajā sava rokas somiņa, kurā atradās tikai planšete, maks, telefons un dokumenti. Parādīju viņiem pat savas rokas somiņas saturu, ka tā ir gandrīz tukša, un teicu, ka nevēlos sabojāt planšeti, to ieliekot koferī. Tomēr tā skaitījās vēl viena soma un to bija jāiestūķē ceļojuma somā! ... Telefonu un maku, atslēgas sabāzu pa kabatām un planšeti noslēpu zem jakas. Nekur pasaulē tiešām neesmu sastapusies ar tādu savu pasažieru, es nebaidos teikt, krāpšanu un izņirgāšanos. Regulāri veicu lidojumus ar Air Baltic vai Lufthansa. Nekad ne ar ko pat tādu tamlīdzīgu nebiju saskārusies, nerunājot, ka Lufthansas kompānija pārvadā par bŗīvu patiešām lielu bagāžu un vēl uzcienā ar maizīti un kafiju. Te gribēju ietaupīt, bet lidojuma izmaksas beigās bija lielākas, kā parasti. Wizzair darbinieces “Beauvais” lidostā, (par kuru arī var sarakstīt briesmu lietas), bija neredzēti rupjas, un kad vēl stjuartes viņu “ļotenē” izteica savu standarta frāzīi, ka viņi rūpējoties par mūsu labsajūtu u.tml., tad vismaz puse no salonā esošajiem pasažieriem sasmējās. Tad es padomāju, ka neesmu laikam vienīgā ar tik rūgtu pieredzi.žēl protams, ka atsauksmes nebiju palasījusi. No visa ceļojuma laika, lidojums ar Wizzair man tiešām izraisīja skumjas un sajūtu kā trako mājā. Vēl tur bija arī pāris tehnisku problēmu ar to ļoteni u.t.t., bet nu vismaz priecīga, ka izdevās nosēsties tomēr. Tā bija mana pirmā pieredze lidot ar tādu "šaraškina kantori" un pēdējā.

I [email protected] 18.07.2016

Arī es biju ļoti vīlusies par šo avio kompāniju. Es jau pusgadu katru mēnesi lidoju uz Londonu un atpakaļ ar rokas bagāžu, kuras svars ir apmēram 8 kg, un viss bija kārtībā, bet ar WIZZ izrādījās, ka mani somas izmēri ir par lielu un dabūju piemaksāt 42eur. Tomēr bagāžas nodalījums lidmašīnā bija pat lielāks nekā Air Baltic un Ryanair.
Nevienam neiesaku izmantot WIZZAIR kompāniju. Uzskatu, ka tā ir krāpšana. Kā var būt, ka visām kompānijām ir vieni izmēri, bet šai mazāki!!!!

I [email protected] 21.07.2016

Šī kompānija ir KRĀPNIEKI!!!!
Neiesaku nevienam izmantot šo wizzair kompāniju!!!!
Es biju šokēta par šo nekaunību ar bagāžu!!!

LabaisStars 03.09.2018

man viss ir ok.wtf? cūka naudu vienkārši negribi maksāt

LabaisStars 16.11.2017

Katra kompānija nosaka savu somas izmēru un somas savaru.