www.sudzibas.lv Whirlpool Garantijas serviss

Whirlpool - Garantijas serviss

Whirlpool garantijas serviss - Sergejs Orlovs - "Ļoti atsaucīgs, lojāls un pieklājīgs". Pirms sauciet garantijas servisa meistaru, jums jābūt inženierim, lai zināti, kas par vainu, citādu par visu jāmaksā!!! Un vispār Jūs nekad nezināsies, kā kalpos Whirlpool tehnika jūs mājā :))

K

E es 28.08.2009

hmm, nesaprotu kur var lūst tāda rehnika? kas viņu mētājat? man piemēram veļasmašīna bez problēmām jau 5 gadi iet, ne filtru kautkādu, ne kalgonus tur beru, rullē kā negudra - faktiski katru dienu pa 2-3 stundām, nekādu remontu

V Vix 28.08.2009

muļķības!
Man ar normāli rullē.

C ceems 09.07.2010

Whirlpool ir suuds ? . Viena no labakajam tehnikam pasaule. Man virtuve un vannasistaba ir tikai Whirlpool un kaiminjiem un draugu draugiem varu ieteikt un galvot.
Par servisu neko nezinu, jo nav nacies izsaukt !

A Anna 09.07.2010

Piekrītu autoram tā tehnika ir sūds. Zinu no savas pārdevēja pieredzes kad meitars attaisa vaļā un saka 100%tas nav Whirlpool:(
Jo tiek pirkti lētie mēsli un korpuss tik no Whirlpool virsū.
Atceros kā cilvēki nāca bariem atpakaļ sūdzēties bet tas servis tiešām mēs pārdevēji dabūjām to vissu dzirdēt jo servissam vi po.
Un par to ka 5gadi iet un ok man prieks tiki pie īstā Whirlpool nevis kreisā:(

A artis kuldiga 10.12.2014

Nu mulkibas par to labo attieksmi. Man piecus gadus atpakal piedzima dels un parvacoties uz laukiem nopirku wirpul velas masinu (AWO/D 43105). Nu un tad mans murgs sakas. Septitaja menesi, kad vel garantija, negaja centrefuga un vela bija slapja. Menesis remonta. Tas vel strunts. Pec menesa noplisa gultni bundulim. Atbrauca meistars, kurs veic garntijas apkopi, un mana klatbutne zvanija uz virlphul centru riga lai pasutitu detalu. Centrs atbildeja, ka tadi trmuli mums nav uz vietas. Ta nues atkal menesi vadaju netiro velu pie vecakiem.
Tehnika ir tikai tehnika, un pats saprotu, ka ta medz plist. Bet ja man gada laika divus menesus velas masina vazajaz pa garantijam, tad pasakiet, kas tur labs tai virpula un servisa.
P.S. Man jau nu liekas, ka daudzus labos komentarus par vilpuli raksra pasi izplatitaji. Jo parunajot veikalos RD elektonik ar pardevejiem, vini saka ka pie mums virpulus netirgo del struntiga servisa. Ta ka spriediet pasi vai pirkt wirpuli, vai labak jau ko citu. Ar cienu Artis.