www.sudzibas.lv Westflex Nav darba. Neizmaksā naudu. Verdzīga attieksme. Nekompetenti strādnieki offisa

Westflex - Nav darba. Neizmaksā naudu. Verdzīga attieksme. Nekompetenti strādnieki offisa

Mēs bijām divatā ar meiteni tur, mums iedeva istabu pagraba tādu nekārtību mēs vel neredzējām. Dutch recruit mums teica ka vajag ātrāk tur braukt ka darba ir daudz mēs atbraucam un darba nav pa 11 dienām es nostrādāju 9 stundas un mana meitene nedaudz vairāk. Westflex darbiniece Signe kas sastāda darba grafikus ir pavisam nekompetenta vinja atbild par darba grafiku bet viņa uzņēmās sev tādu gonoru ka viņa var atlaist no darba cilvēku, zvana man un Saka ka mana meitene ir atlaista es prasu par ko un ši sakot ka ta ar viņu ir runājusī nepieklājīgi. Galvenais ka man neizmaksāja naudu peislipi ir naudas nav. Un ko darīt? Es runāšu ar juristiem un būs tiesa! Ja ir cilvēki kuri grib засудить westflex un dutch recruit dodat ziņu. [slēpt]@inbox.lv

26.10.2020

ē ērglis99 26.10.2020

Labāk nebraukt uz darbu caur darbu aģentūru kompānijam, bet no paziņam iegūt informāciju, jo es domāju kā mūsu drauga loka ir noteikti viens, kurš vismaz strādā ārzemes.

E Expertino 27.07.2021

Darbinieki Nīderlandes ofisā tiešām ir ļoti nekompitenti, bet ko var darīt ja dažs labs no offisa vadošajiem ir koksa šņaucējs un visi saprot par ko ir runa. Tas pat nav noslēpums un tas ir skumji. Lai gan manu prāt nevienu tur speciāli nemēģina apčakarēt ar stundām, algām un t. T. Tas notiek, jo viņi vienkārši netiek galā ar darbu. Cilvēkus tur katru dienu ved kā sēkliņas. Ja vēlies, lai tev par visu samaksā kā nākas ir visu laiku jāpārbauda, ko un kā tev maksā un katru nedēļu jāiet spert ofisā durvis vaļā ar kāju. , uz tiem auniem nevar paļauties. Un 100 reizes viņiem jāskalo prāts ar vienu un to pašu, jo visticamāk, kad būsi izskaidrojiess un jauki parunājis tev būs sajūta ka viss ir super, bet nē nemaz neceri pēc 5 minūtēm tevi jau visi aizmirsīs. Un nākamajā dienā teiks, bet kāpēc tu ātrāk nenāci. , es tak vakar te biju un ar tevi runāju .. Atvainojos par liriku vienkārši aprakstu standarta situāciju. Nu lūk +nē neko nopelnīt tur daudz vairāk kā Latvijā nevar saliekot izdevumus un es nerunāju par luksus izdevumiem tikai nepieciešamo. Sanāk tas pats, kas Latvijā varbūt +200 eiro nu tagad rēķini vai tu gribi dzīvot kopā ar ļoti aizdomīga tipa cilvēkiem narkašiem un t. T. Svešā zemē kur tu rēāli esi zem nūles, vietējo un cittautiešu skatījumā. Par +-200 eiro, tici man nē, tas nav to vērts. Bet ja tev dzīvē gribas pamēģināt, ko jaunu padzīvot ārzemēs paskatīties, kā un kas, tad jau var aizbraukt, vismaz uz orgāniem itkā tevi nesagriezīs. Vienīgi silti ieteiktu ņemt līdzi vismaz kādus 600-800 eiro lai ir kādu laiku par ko dzīvot jo var sanākt kād a laža kā viņiem tas notiek bieži vien un nebūs ko ēst kādu laiku uz tām 2 nedēļām, ko Sola, ka sāks maksāt paļauties točna nevar man marinēja vairāk kā mēnesi, paveicās ka bija kāds kas palīdz, biju jauns un stūlbs kā Saka un ticēju, ka manis paša tautieši neiaizsūtīs mani sprāgt badu lai nopelnītu savu %. Atbraucot atpakaļ mājās sajūta ir fantastiska jūties kā no jauna piedzimis un laimīgs, takā ir savi plusi 😄😄😄

E esesmuieks 16.02.2022

Sliktākā pieredze manā dzīvē. Darbu nodrošināt nespēj, ja kko atrod, tad verga darbu kur uz tevis kliedz un psiholoģiski iespaido un beigās vēl apčakarē un izmaksā mazāku algu, ja nesūdzēsies čakarēs katru nedēļu. Tagad nomainījuši pat nosaukumu savas sliktās slavas dēļ. ofisā strādā kokaīna lietotāji un vena latviete, kura gul ar visiem no vadības.
Tā sakot, ja esi sevi necienošs dzērājs vai cietumnieks, tad iespējams varēsi tādu darbu pastrādāt, bet šādi apstākļi cilvēku morāli salauž un liek justies kā vergam.

E esesmuieks 16.02.2022

Pašam nav autovadītāja apliecības, bet tos, kuriem bija spieda vizināt pa mājām citus strādniekus, kas ir līdz pat 4 stundām nost no tava brīvā laika, par ko tev maksā centus. Privātajām vajadzībam gan ar auto aizliedz braukt. uzņēmums nodarbojas arī ar tabakas izstrādājumu biznesu, štancē tabaku iekšā viltus marlboro pacinās un tirgo strādniekiem.
Darbs nenodrošina safety boots, un kad dabūju kājas savainojumu cita strādnieka dēļ mani vienkārši izmeta no tās darba vietas nākošajā dienā.