Westflex - Krāpšana

Labs vakars jūs mājās tikko esmu atgriezies no gadu ilgas strādāšanas šajā kantorī,neko labu par šo kantori nevaru teikt vienvārd sakot siltumnīcu paradīze kur tikai dzirdēsi Tempo Tempo( ātrāk ātrāk) tiksi nodzīts pie poļiem un viss,protams ja paveicas bet ne bieži var tikt strādaat pie holandieša tad ir kaut cik normāli gan attieksme ,gan stundas,un viss pārējais Maasdijk ofisā sēž vieni vienīgi kapeiku skaititāji,un apjājēji pazūd stundas,neizmaksā nedēļām algas,līdz ko ej skaidroties un meklēt taisnību ofisā neviena nav visi kā žurkas pa stūriem pamukušas,sola vienu bet dara pilnīgi pretējo ja izdodas kādu laiku dabūt pilnu normālu algu ar visām pareizi sarēķinātām stundām,tad atkal ir jātulko algas lapa un atrodas novilkti -45€ par it kā viesnīcas inventāra bojāšanu ,pēc tam izdevās noskaidrot ka tas esot ja nav iztīrīta istabiņa,runa ir konkrēti par Hotel Westland kur uz vairāk kā 200nummuriņiem ir tikai divi putekļu sūcēji varat iedomāties DIVI ? Tas nozīmē ka man kā sunim ir visu laiku jāvaktē lejā sēžot reģistratūrā kad kāds atnesīs atpakaļ,runājot par poļiem viņi ir visur reģistratūrā,transporta firma,koordinātori kuri švakri saprot angliski,virtuves personālā kur gatavo vienkārši briesmīgi pus izcepta vai pus izvārīta maltīte tiek pasniegta,logus var atvērt tikai uz vēdināmo,nevis pilnībā jo redz dēļ indivīdiem kuri sapīpējas un krīt ārā pa logiem ir jācieš normāli strādājošajiem,katrā stāvā ir pieejamas n-tās mikroviļņu krāsnis,bet neviena plīts kur pagatavot normālu pārtiku,ja tev istabiņā atrod plītiņu tad soda,runājot par šoferiem tev vēl ir jāmaksā par to ka brauc uz darbu jo tev nekādas piemaksas netiek piešķirtas,protams ja tu esi narkomāns un brauc uz Nīderlandi izpriecāties tad hotelis tev būs īstā vieta jo gan manta gan dīleri ir uz vietas,tā teikt neattejot no kases tu dabon sev vēlamo.

Ja vēl svārsties tad šeit nu galīgi nebūs nekāda zelta bedre.

Q

Komentāri (39)

Q Quaatro33 10.12.2016

Pietiek vienreiz priekš Nasira strādāt dalieties ar savu pozitīvo/negatīvo pieredzi lai šeit palikušie un apjukušie tautieši redz kas šī ir par firmu,un lai nedodās turp strādāt.

proverka777 10.12.2016

fraze "nebūs nekāda zelta bedre" loti patik :D a kur ir zelta bedre musu dienas? UK kur par minimalku jastrada vai vacija?

Q Quaatro33 10.12.2016

Proverka777

Ir indivīdi kuri vēljoprojām domā ka atbrauks pie zviedru galdiem un zelta peldēsies tāpēc tāds teksts :D

proverka777 10.12.2016

skaidrs. tev ir epasts? es ari domaju braukt. vajag padomu

Q Quaatro33 10.12.2016

Kamdēļ nepajautā šeit pat ?

proverka777 10.12.2016

a ka tur ar dzivosanu ? pa vienam istabaa?

Q Quaatro33 10.12.2016

Visbiežāk pa 3 vienā istabā un par to ņem 93€ nav tv,nav televīzijas.

Q Quaatro33 10.12.2016

93€ nedēļā

proverka777 10.12.2016

skaidrs :D tad neinterese :D

Q Quaatro33 19.12.2016

Kā arī Westflex jaunais nosaukums ir DutchRecruit Riga ! Neuzķerieties !

Q Quaatro33 19.12.2016

Kā arī līgums ir poļu valodā ko dod parakstīt De Lier Ofisā Nīderlandē,saņem kopiju latviski,bet kad lūdz saņemt algas lapas vismaz angļu valodā atrunājas un saka ka viss esot tikai vienā holandiešu valodā,tad rodas jautājums kopš kura laika poļu valoda ir ieguvusi Nīderlandes valsts valodas statusu ? Kā arī Westflex jaunais nosaukums ir DutchRecruit Riga. Neuzķeraties !

proverka777 19.12.2016

tu vari pateikt cik uz rokam iznak alga menesi ?
loti interesanti :)

paldies

Q Quaatro33 20.12.2016

Sezonā varēja izspiest pat 450eirišus nedēļā ,bet arī gadījās reizes kad ''nebij ko maksāt'' un sāka dalīt avansus pa 30eiro

tagad jau beigās knapi knapi 200-250..

proverka777 20.12.2016

nesapratu.. kad nav sezons menesii var nopelnit 800-900 eur?

S SolveigaBr 20.12.2016

Kāpēc tu vispār brauci uz turieni strādāt?

Q Quaatro33 20.12.2016

Draugi sauca līdz teica ka ,labi dzīvošanas apstākļi un ka var labi nopelnīt

L Laika smiltis 20.12.2016

Vai šis DutchRecruit Riga ir darbiekārtošanas kantoris? Ar kādu licenci? Un kāpēc līgums ir poļu valodā?

S SolveigaBr 20.12.2016

Kāpēc par draugiem nesūdzies?

Q Quaatro33 21.12.2016

Kāds draugiem ir sakars ar šīs firmas negodprātību ?

Q Quaatro33 21.12.2016

Jā tieši šis pats kantoris kurš atrodas pretī Rīgas Cirkam merķeļa ielā 10

G Galina Grigorjeva 07.01.2017

Par to hoteli wesland esmu sadzirdējusies.. bet es ar savu otro pusīti biju vasarā Holandē caur West Flex un neko sliktu pateikt nevaru. Laikam tas ir kā paveiksies. Jo mums paveicās tikam dzīvot kempingā pilsētiņa Monster pie jūras netālu. Mājiņa dzīvojām ar latviešiem tikās forši cilvēciņi. Darbs bij dažāds. Tiku pastrādāt rožu fabrikā, puķu siltumnīcā, tomātu siltumnīca stundas gandrīz visu laiku bij daudz un arī alga sanāca laba, vienmēr maksāja laicīgi, varbūt bij pāris reizes kad kkas notika bet nebij baigā problēma. Pēdējo nedēļu pirms braukšanas vienīgais tiku uz šausmīgu siltumnīcu (iepriekš pastrādājot jaunajā ar visām tehnoloğijām.) Tur bij grūti un pretīgi. Bet tā esam apmierināti pa 3 mēnešiem nopirkām arī mašīnu, kuru atvedām uz Latviju un līdz šajam brīdim braukājam ar viņu:) tā kā.. kā paveicas...

E egils46 12.01.2017

es westfexa stradaju jau 4 gadus un nekadu roblemu
čiks tie kas negrib stradat ja nepatik westflex ir tak citu agenturu kur problemu

Q Quaatro33 31.01.2017

Problēma ir tajā ka tiek cilvēki čakarēt un tev arī liekas ka tas ir pašsaprotami un normāli ?

E ES789 24.01.2017

Labdien Cien. Bijušais darbiniek,

Izlasot Jūsu sūdzību īsti nebija saprotama pretenzijas būtība.
Radās pāris jautājumi.

Kurā mirklī ir izpaudusies DutchRecruit un Westflex krāpšana un negodprātība?

Sniedzam konkrētas atbildes uz uzrakstīto pretenziju,

1. Ja siltumnīca neatsūta atskaiti par nostrādātām stundām un darbinieks saņemot algas lapiņu konstatē, ka iztrūkst stundas - griežas birojā personīgi vai zvanot vienam no 3 menedžeriem, kas savukārt sazinās ar konkrēto siltumnīcu, novērš radušos kļūdu, izmaksājot starpību nākamajā algas dienā. Piebildīšu, ka valodas barjera nepastāv, jo birojā strādā holandiski, latviski, krieviski, angliski, poliski runājoši darbinieki.
2. Ka jebkurā valstī - algas lapiņas, līgumi, pielikumi ir attiecīgās valsts valodā, kā to nosaka likums. Līguma projekts latviešu valodā darbiniekam tiek iesūtīts epastā vēl pirms izbraukšanas uz Nīderlandi.
3. Aizbraucot uz ārzemēm - nevajag brīnīties par citu viesstrādnieku klātbūtni. Mūsu uzņēmumā strādā holandieši, poļi, latvieši, krievi, rumāni, moldāvi, turki. Ja nevarat pieņemt kādu no cittautu kolēģi, tad iesakām palikt mājās Latvijā.
4. Neatkarīgi no valsts, uz kuru dodies strādāt, katrā uzņēmumā ir iekšējās kārtības noteikumi - dzīvesvietās, darba vietās. Uzņēmuma pārstāvjiem ir tiesības pārbaudīt savu īpašumu (vai ir tīrs, nav izdemolētas telpas, nozagts inventārs,tiek uzglabātas narkotiskās vielas). Ja ir konstatēts pārkāpums tad tiek uzlikts sods.
5. Viens no uguns drošības noteikumiem darbinieku viesnīcā - ir kategoriski aizliegts istabās turēt un lietot plītis, krāsnis, tosterus u.c. uguns bīstamus priekšmetus. Sūdzības autors aizmirsa piebilst, ka katrā istabā ir ledusskapis un tējkanna. Viesnīcas ēdnīcā katru dienu ir pieejama karsta maltīte- garšo vai nē tas ir gaumes jautājums.
6. 2017.gada 1.janvārī autora pieminēto Westland hoteli ir iegādājusies mūsu pārstāvētā kompānija NL Jobs. Līdz ar to viesnīcas iekšējā kārtība tiks uzlabota un cienījamiem darbiniekiem, kas tur dzīvo, būs jāaizmirst par neatļauto vielu lietošanu, demolēšanu un skaļu ballīšu rīkošanu.
7. Atbilde uz "Laika Smiltis" komentāru.
Sia Westflex Riga (DutchRecruit zīmols) firmas nosaukums un license nav mainīta kopš tās iegūšanas 2011. gadā. par ko var pārliecināties Lursof un NVA mājas lapā.
Zīmols no WFNL uz DutchRecruit ir nomainīts, jo Latvijas darba tirgū mums ir pievienojusies trešā kompānija un lai būtu vienoti zem viena vārda ar kolēģiem Polijā un Rumānijā. www.dutchrecruit.eu

Rezumējot visu, radās jautājums autoram - kādēļ Jūs strādājāt veselu 1 gadu vietā, kas pēc Jūsu teiktā ir briesmīga un krāpnieciska. Nīderlandē ir simtiem uzņēmumu, kas piedāvā mazkvalificētus darbus. Kādēļ uzreiz neaizgājāt strādāt citur? Labprāt uzklausītu Jūsu atbildes klātienē mūsu birojā Merķeļa ielā 11-213, Rīgā (protams, ja Jums pietiks dūšas atnākt aci pret aci)

Paldies liels Egīlam un Gaļinai par labiem vārdiem, tiksimies jaunajā ražas sezonā!

Ar cieņu,
Sia Westflex Riga administrācija

www.dutchrecruit.eu

Работяга 25.01.2018

Ko ar jums runat? Ko jums skaidrot? Ka pec menesa beigas alga jabut uz galdas? Ko jus no visiem mulkus taisat.. ko iet jums skaidrot ja jus parastas lietas nesaprotat? Cilveks nostradaja un vinam jalauz galvu lai skaititu savu algu? Patiesam stulba atbilde.. labak neko nerakstit..

Q q1969915 20.03.2019

labdien cienijamais darba devej. vari stastit ko gribi es tos mauku kantorus pa visadam valstim esmu izbaudijis un varu pateikt to ka: 1.jadabun sava dzivesvieta bez narkomaniem un darbu tad var dabut 1 dienas laika. savukart tas ar ko jus nodarbojaties ir legals melnais bizness.

E esesmuieks 16.02.2022

Tu ļoti labi visu saproti. Pilnīgi nevienam cilvēkam šajā kompānijā nav bijusi pozitīva pieredze, tikai sievietēm, kuras ņem aiz vaiga veciem sagrabējušiem bosiem un tiek vēlāk strādāt ofisā.
Jeb kurš normāls cilvēks pirmajos mēnešos aiziet no darba - tas ir labākajā gadījumā.
Bet ir gadījumi, kad aizejot no darba vēl iedod pa purnu bosam vai ofisa tirliņiem.

Q Quaatro33 31.01.2017

Izskatās ka ofisa darbiniekam zem segvārda ES789 ir problēmas ar lasītprasmi,ja stundu zudumus,naudas zudumus,nepamatotus sodus,un sūdzēšanos offisā uztver par normu un neredz savu vainu tieši par De Lier ofisu runājot,nepavelti tagad jums ir problēmas ar pašiem nīderlandiešiem un esat izsaukti pie apaļā galda uz pāarunām par biznesa celšanu uz poļiem kuri nepārzin likumdošanu un savas tiesības,un ko jūs varat teikt savai aizstāvībai ka Westland hotelis tika pārdots un to iemītniekiem vēl aizvien nav kur normāli dzīvot plus turpinās algu aizturēšana pa 2-3ned ?! Tas arī jūsuprāt ir normāli ? Gan facebookā ,gan nīderlandiešu ziņu portālos par jums ne tās glaimojošākās atsauksmes ir ! Un tas vien ka esat savu atbildi ierāmējuši un uzlikuši pašā raksta augšgalā un pat neesat stādijušies priekšā kurš no ofisa adminstrācijas ir atbildējis uz šo sūdzību pierāda ka paši baidaties atklāties jo zinat ka neesmu vienīgais tāds kuram ir bijušas augstākminētās problēmas !

Q Quaatro33 31.01.2017

Un vēl aizmirsu piebilst tad sanāk ka jūs neatzīstat un uzskatat par normālu to ka De Lier ofisā darba līgums ir poļu valodā ,lai gan attaisnojaties ka ir/jābūt nīderlandiešu?!

J janitis7893 31.01.2017

Labdien, te raksta cilvēks, kurš bija ieradies De Lier ofisā--- atrisināt radušos situāciju klātienē. Nu izvērtās par diezgan interesantu pasākumu. Kontaktpersona Antoņina zinot ka ieradīšos protams uz vietas nebija sastopama. Diezgan patīkams jaunais cilvēks mēģināja palīdzēt, bet ļoti ātri zaudēja savaldīšanos, aizsvilās kā pulvera muciņa. Jūs viņam nervu zāles kā prēmiju piešķiriet. Vislabāk patika paskaidrojumi no Pedrosa. Ienāca un paziņoja, ka šie abi ieradās piedzēruši un sacēla skandālu, tāpēc tika atlaisti un no viesnīcas neviens uz ielas neesot metis.Nu vienu no šiem jauniešiem zinu labu laiku, viņš vispar alkoholu nelieto un ne jau prieka pēc viņi zvanīja man 23;00 un gaidīja uz ielas ar mantām. Kad pieprasīju lai pamato atvilkumu par (VIESNĪCAS INVENTĀRA BOJĀŠANU) neko sakarīgu neviens atbildēt nevar. Paskaidroju, ka , lai kaut ko atvilktu vajadzētu būt vismaz fotogrāfijām kas ir sabojāts. Vienīgā atbilde viesnīca ir cita firma visas pretenzijas pie viņiem. Tas pats ar stundām---- darba devējs nav atsūtījis. Tad rodās loģisks jautājums, ja jau Jūs atvedat ārzemju jauniešus strādāt tad vismaz būtu parūpējušies par kaut kādām garantijām. Iznāk ka Jūsu firma kā tādi liekēži klausa katram un cik kapeiku atmet tik labi. Par stundām jau Jums būtu visvairāk jāinteresējas jo tā jau Jūsu peļņa. Un lai darbinieki pelnītu to naudiņu, derētu ari parūpēties, lai katrs antiņš neievilktu kabatā par viesnīcu kā vien vēlas un kā iet kāds skaidroties par stundām, tā tiek atlaists.
Lai tautai būtu skaidrāk, es pats neesmu strādājis šai firmā-- vienkārši ir līdz kaklam tādi mērkaķi kas skolu laikam redzējuši tikai garām ejot. Vispār jau šitādu kantorīšu ir diezgan vēl palicies, bet ja tauta neslinkos tad izravēs ar laiku tāsnezāles, jo pašiem darba devējiem ari ir apnicis tas viss.
Tātad, tas protams ir katra paša ziņā ticēt vai nē, katrs jau sevi vērtē kā vēlas. Iesaku parbaudīt pirms braukšanas visu informāciju. Izvairieties no tādiem it sevišķi, ja tiek prasīta samaksa par BSN nummer vai bankas kontu atvēršanu. Ja kādam vajag papildus informāciju droši rakstiet.

J janitis78 27.02.2017

Labdien!
Paldies par Jūsu e-pasta vēstuli. Informējam, ja Jums ir vēlme informēt Nodarbinātības valsts aģentūru par SIA “NEXT Employment” pārkāpumiem darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanas jomā, lūdzam iesniegt Nodarbinātības valsts aģentūrā (K. Valdemāra iela 38 k-1, Rīga) pašrocīgi vai ar drošu
e-parakstu (https://www.eparaksts.lv/lv/) parakstīto iesniegumu ar tam pievienotiem dokumentiem vai dokumentu kopijām, kuri ir saņemti / izsniegti no SIA “NEXT Employment” puses (t.sk. dokumenta kopiju, kas apliecina pakalpojuma apmaksu, un iesnieguma / sūdzības kopiju, kuru Jūs iesniedzat SIA
Vēršam uzmanību, ka atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 26.1 panta piektajai daļai un Ministru kabineta 2007.gada 3.jūlija noteikumu Nr.458 „Komersantu - darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju - licencēšanas un uzraudzības kārtība” 24.9.apakšpunktam Jums ir tiesības vērsties SIA “NEXT Employemt” ar attiecīgo iesniegumu / sūdzību un komersantam ir pienākums 15 darbdienu laikā no iesnieguma / sūdzības saņemšanas dienas sniegt rakstveida atbildi uz saņemto iesniegumu / sūdzību, iekļaujot arī informāciju par iespējamo prasījuma izpildes veidu (strīda risinājumu).


Ar cieņu,
Nodarbinātības valsts aģentūras
Juridiskais departaments
K. Valdemāra iela 38, k-1, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 67021836
pirmdienās: 14.00-17.00
trešdienās: 9.00-12.00
E-pasts: [slēpt]@01D08109.70F927D0

J janitis78 27.02.2017

Tur ir citu mērkaķu nosaukums, bet būtība tāda pati. Un jo vairāk cilvēciņu aizsūtīs, jo labāk. Pietiks vienreiz vergus tēlot.

J Ja25775 22.03.2017

Vnesu svoju dolju. Kak bi vse ok. Po povodu deneg viplacivali vovremja, problem kak bi ne bilo. Teperj obratnaja storona. Ziznj v kempinge. S nacalom vesni i tepla esli ti ne v pare s devuskoj to budesh zitj v troem v komnate. Za prozivanie v kempinge oni xotjat 93 euro za kazduju nedelju. Estj tv no vsego 3 kanala i te gollandskie. Pro internet mozete zabitj v domike ego net, ili polzite k varotam ili pokupajte cek s mob kreditom i internetom, no s nim dolgo ne posidish. Im poxer kogo nabiratj im glavnoe denjgi poimetj s tebja za zilje. Po etomu k tebje v komnatu nikogda ne znaesh kogda kogo podseljat. Ili vora ili neznaesh kogo. Odnogo podselili, snacala vrode kazalsa normaljnim, daze deneg odolzili, a on ix to propival to prokurival, a potom pojmali kak voroval edu, iz holodiljnika, nu i polucal svoje za eto. Xolodiljniki malenjkie i u kazdoj komnatki svoj, no esli zivesh v troem i odin melkij xolodiljnik eto pipec. Pro tisinu v kempinge na vixodnix mozesh zabitj. Muzon igraet postojanno, v osnovnom tam molodezh znacit pjanki v domike ne izbezni. Narkomanov i travokurov xvataet.

W westflex zaglis 25.01.2018

Nostradaju shaja firma 6nedeljas, pec kuram mani atlaida no darba. Situacija tada- Nespeju ierasties divas dienas darba sakara ar veselibas problemam. Mani nebridinot un bez kadiem bridinajumiem atlaizj no darba, vienvard sakot izmet uz ielas ka tadu nevajadzigu lietu. Stundas biezi vien pazud, kuras neviens nevelas meklet un atgriezt radusos zaudejumus par nostradato laiku. 21 gs vergturu Kantoris. Protams ir cilveki kuriem ir paveicies, bet ta procentuala iespeja ir diezgan maza. NEIESAKU so iestadi Nevienam Tautietim, ja cilveks sevi pats neciena tad droshi var doties peljnja caur so iestadi.

A Andrew Gindra 25.01.2018

es lasu un saprotu ka ar šo aģentūru labāk nevajag pīties plānots bija martā aiziet pie viņiem bet bet bet

Работяга 26.01.2018

Gads ilgs, varbut aprili pardomasi...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes