Westflex - Krāpšana

Labs vakars jūs mājās tikko esmu atgriezies no gadu ilgas strādāšanas šajā kantorī,neko labu par šo kantori nevaru teikt vienvārd sakot siltumnīcu paradīze kur tikai dzirdēsi Tempo Tempo( ātrāk ātrāk) tiksi nodzīts pie poļiem un viss,protams ja paveicas bet ne bieži var tikt strādaat pie holandieša tad ir kaut cik normāli gan attieksme ,gan stundas,un viss pārējais Maasdijk ofisā sēž vieni vienīgi kapeiku skaititāji,un apjājēji pazūd stundas,neizmaksā nedēļām algas,līdz ko ej skaidroties un meklēt taisnību ofisā neviena nav visi kā žurkas pa stūriem pamukušas,sola vienu bet dara pilnīgi pretējo ja izdodas kādu laiku dabūt pilnu normālu algu ar visām pareizi sarēķinātām stundām,tad atkal ir jātulko algas lapa un atrodas novilkti -45€ par it kā viesnīcas inventāra bojāšanu ,pēc tam izdevās noskaidrot ka tas esot ja nav iztīrīta istabiņa,runa ir konkrēti par Hotel Westland kur uz vairāk kā 200nummuriņiem ir tikai divi putekļu sūcēji varat iedomāties DIVI ? Tas nozīmē ka man kā sunim ir visu laiku jāvaktē lejā sēžot reģistratūrā kad kāds atnesīs atpakaļ,runājot par poļiem viņi ir visur reģistratūrā,transporta firma,koordinātori kuri švakri saprot angliski,virtuves personālā kur gatavo vienkārši briesmīgi pus izcepta vai pus izvārīta maltīte tiek pasniegta,logus var atvērt tikai uz vēdināmo,nevis pilnībā jo redz dēļ indivīdiem kuri sapīpējas un krīt ārā pa logiem ir jācieš normāli strādājošajiem,katrā stāvā ir pieejamas n-tās mikroviļņu krāsnis,bet neviena plīts kur pagatavot normālu pārtiku,ja tev istabiņā atrod plītiņu tad soda,runājot par šoferiem tev vēl ir jāmaksā par to ka brauc uz darbu jo tev nekādas piemaksas netiek piešķirtas,protams ja tu esi narkomāns un brauc uz Nīderlandi izpriecāties tad hotelis tev būs īstā vieta jo gan manta gan dīleri ir uz vietas,tā teikt neattejot no kases tu dabon sev vēlamo.

Ja vēl svārsties tad šeit nu galīgi nebūs nekāda zelta bedre.

Q

A absk12 25.02.2018

Nesaprotu ar kādu firmu braukt,šai ir vismazāk sūdzību...Varat varbūt ieteikt pie kā labāk griezsties?

E Edgars Bukovskis 01.12.2018

Ja kāds grib help man ar darbu uzrakstat watsappā! Vienmēr būšu priecīgs! :-) +37125733452

E esesmuieks 16.02.2022

Sliktākā pieredze manā dzīvē. Darbu nodrošināt nespēj, ja kko atrod, tad verga darbu kur uz tevis kliedz un psiholoģiski iespaido un beigās vēl apčakarē un izmaksā mazāku algu, ja nesūdzēsies čakarēs katru nedēļu. Tagad nomainījuši pat nosaukumu savas sliktās slavas dēļ. ofisā strādā kokaīna lietotāji un vena latviete, kura gul ar visiem no vadības