www.sudzibas.lv Wess Select 2 mēnešos nevarēja sagatavot remonta tāmi tesla auto

Wess Select - 2 mēnešos nevarēja sagatavot remonta tāmi tesla auto

Tesla model 3 remontam 2 mēnešus gatavoja tāmi un tā arī nesagatavoja.

Aicinu neticēt, ka šis uzņēmums ir spējīgs kvalitatīvi saremontēt Tesla automašīnas, ja jau pat tāmi nevar sagatavot 2 mēnešu laikā.

Ja ir iestājies apdrošināšanas gadījums, iesaku uzreiz transportēt mašīnu uz somiju, pie tuvākā tesla reālā dīlera. Tā varēs ietaupīt gan laiku, gan nervus.

0 0203 20.01.2023

Jūs Latvijā uzreiz varat aizmirst pa Teslu remontu it sevišķi, ja tā ir sista, detaļas nav pat oficiālajiem dīleriem kur nu vel parastam servisam. Kāpēc lietotas detaļas maksā dārgāk pa jaunām? Tāpēc, ka viņas nevar nopirkt. Neuztraucieties Somijā arī gumiju vilks tā, ka maz neliksies😎 tāda ir skarbā realitāte. Visi kas grib kaut ko saremontēt un nopirkt detaļas no teslas vienīgā opcija ir Zigmārs no Grobiņas, bet kā viņu atrast intresējieties pie Teslu īpašniekiem