wellness centrs (veselības) - apšmauc

Netērējat savu laiku un neejiet uz turieni pārrunās.
darbs sastāv no izplatīšanas.!!! kkāds pahodu herbalife, kāpēc ar likumu ko tādu neaizliedz?

B baiba 22.01.2010

aizgāju uz darba pārrunām 2 h klausījos kā visus izārstējis tas pulverītis un cik labi var nopelnīt. Muļķibas . Aizejot uz konsultāciju kura ilga stundu man stāstija par firmu tās veidotājiem tikai pašās beigās nosvēra un pateica ka drusciņ pa daudz tauku to tak es pati zinu, ieteica dzert ūdeni un piedāvāja saucamo "' kokteili''. fui kā tādu var iedzert sojas kunkuļi no zobiem ilgi ārā neizgāja. NEUZĶRATIES. 3 ls ko paprasija par neko tas ir daudz mūsdienās. labāk paskrienat vai pavingrojat, un veselība pati atnāks atpakaļ.

L LILI 29.01.2010

Wellness ir uztura bagātinātāji nevis zāles, kuriem nav nekāda sakara ar ārstēšanu. Biju uz tām pārrunām, kur priekšā iznāk cilvēks un stāsta, ka viņam ir bijis arterialais spiediens un sirds aritmija (kas ir nopietnas slimības, ar kurām nevar jokot) un vēl sazin kas, un tagad, lietojot šo burvju līdzekli, viss kā ar roku noņemts, tādēļ ārstu izrakstītās zāles vairs netiekot dzertas. Tas nav iespējams!!! Uztura bagātinātāji NEĀRSTĒ! Uztura bagātinātāji labākajā gadījumā noņem simptomus, kas, savukārt, var novest pie tā, ka slimība tiek ielaista.
Prezentācijas laikā iznāk vēl kāds, un saka, ka viņam ir bijušas problēmas ar miegu un nervozitāte, bet tagad, lietojot Wellness, viss ir pagātnē... tas tāpēc, ka tajā produktā vienkārši ir kāds homeopātisks nomierinātājs, ko tāpat var nopirkt arī parastā aptiekā, un šādas problēmas atrisina ne sliktāk, kā Wellness...
vispār, lai pārzinātu, kāda iedarbība ir uztura bagātninātajiem, cilvēki speciāli iegūst augstāko medicīnisko izglītību, kuru NEVAR aizvietot ne ar kādiem on-line un visādiem semināriem!!! Diemžēl, lielākajai daļai to, kas tur "strādā", nav tādas. prezentācijas vadītāja, kurai ir 60 gadi, tikai gadu un 7 mēnešus atpakaļ uzzināja, ka, lai tiktu vaļā no kāres uz saldumiem, jālieto hroms!!! Par kādu sapratni pareiza uztura veidošanā var būt runa??????
DOMĀJIET AR GALVU!!! Es kā cilveks, kam ir sapratne medicīnā, biju sašutumā par visu tajās "pārrunās" dzirdēto...

G Gints 29.01.2010

Pilnīgs bulšits ar jūsu komentāriem! :)
Tak pēdējos 3-4 gadus Herbalife ir citā līmenī ;) un var nopelnīt naudu tieši tā kā saka! Pilnīgi žēl ka jūs tā domājiet :) Bet nu nekas! Gan ar laiku sapratīsiet ;)

I inga 29.01.2010

taa ir krāpšana!!!

Z Zan4uks 01.02.2010

tas ir apkaunojoši nodarboties ar tādām lietām!!! :D
tādas muļķības tajā welnesā sastāsta!!! man tāds rēciens vislaik nāca, kamēr klausījos...likās, ka esmu kaut kādā sektā iestājusies :D nezinu, kāds tur cits līmenis, ja visi gudrie cilveki bēg no turienes ka no uguns.. ja būtu līmenis - to visi jau sen saprastu!!! tikai muļķīga atruna kādam no konsultantiem, kurš baidās, ka zaudēs klientus!!! nevienu tik daudz nenoliek kā šito welnesa padarīšanu!!! :D :D :D

R Reāliste 05.02.2010

Neteikšu neko negatīvu un arī neko pozitīvu. Vēlējos piebilst tikai to, ka liela nozīme ir cilvēku pašiedvesmai. Ja cilvēks ticēs, ka konkrētais produkts ir labs un viņam palīdzēs, tad - palīdzēs jau arī. Tomēr gribētu piekrist mediķiem, ka pie nopietnām saslimšanām ar tādu pašārstēšanos vai iebraukt pilnīgās auzās.

A Anda 05.02.2010

Man nesen viena paziņa kļuva par šīs firmas konsultanti. Un es viņu izdzēsu no draugiem, lv, jo nevarēju paciest mūžīgos reklāmas piedāvājumus, Kas ir šajā firmā iekšā, tas jau vairs neatšķir personīgo reklāmu no dzīves! Tālāk no šitiem!

P peteris 18.02.2010

Nu tad tā, gribēju ko pastāstīt par to Herbalife, dzirdu ka te ir gan aizstāvji gan tie kas nau pārāk apmierināti ar šo produkciju. Par produkciju nedaudz vēlāk, bet iesākumā par izplatītājiem.
Personas kas izplata un piedāvā Herbalife ir atkarīgi no jūsu lētticības, no jūsu muļķības, viņu alga būs tik liela, cik daudz cilvēkus viņiem izdosies apmānīt. Tākā nekādā gadījumā viņiem neticiet, ir gadījies saskarties ar izplatītāju Mudīti Skuju, bija problēmas ar plaušām, viņa man ieteica "Alvijas šķidrumu", es teicu ka man jau ir ārsta izrakstītas zāles, viņa iebilda un teica ka vienīgi "HerbaLife", man palīdzēšot, es sāku blefot un teicu ka man arī ir problēmas ar nierēm, un no jaunības aizraušanās ar alkoholu aknas arī streikojot. Atbildi ilgi nebija jāgaida, jā "Herbalife", alvija palīdzēs arī tām problēmām. Kokteiļi tie ir pilnīgs mēsls piedodoiet par izteicienu, tas kokteilis jūs novājina, ārprātīgā ātrumā, un lūdziet dievu lai jūsu organisms, īpaši kuņģis to izturētu. Intensīvi, un patstāvīgi lietojot kokteili, 97, 25% jūs dabūsiet kuņģa čūlū. BodyCream, itkā palīdzot pret sausu ādu, ja jums viņa ir taukaina arī palīdzēšot, ja ir izsitumi vai pinnes arī tas pats krēms palīdzēšot. Tas ir neiespējāmi ka viens un tas pats krēms var palīdzēt visām problēmām, un kad sākat lietot šo krēmu, rezultāts varbūt arī būs, minimāls, sliktākais būs kad jūs krēmu pārtrauksiet lietot. Organisma ādas šūnām, izveidojas gandrīz momentāla atkarība, ko kompānija "HerbaLife", ir izplānoji. Ja ādas šūnas nedabon kārtējo krēma "devu", sekas redzat attēlā.

I Ieva 15.10.2010

Ja cilvēks negrib neko saprast, tad jau labāk neko neuzsākt. Wellness, tas ir bizness, un iespēja pašam lietot augstvērtīgus produktus. Tie padomdevējiem liekas, ka viņi zina visu, bet tas nozīmē, ka nezina neko par šo produktu. Pirmkārt, tie ir dabiski olbaltumvielu un citu uzturvielu un vitamīnu produkti, un neviens Jums neliedz lietot mūsu "veselīgo"pārtiku. Jūs lasāt, kas ir sarakstīts to sastāvā? Variet, protams, ēst zaļumus un dārzeņus, bet ak vai, tajos paliek arvien mazāk vitamīnu un uzturvielu, jo mūsu mīļā zemīte ir noplicināta. Un Jūs jau sen nesaņemat organismam nepieciešamo uzturdevu. Un, otrkārt, Jums konsultācijās sniedz detalizētu informāciju par parastās pārtikas lietošanas niansēm.

M Marija 10.12.2010

Biju uz "darba interviju", nosveeera, pierakstiija taukus, ieteica kokteiliishus, uztura bagaatinaajus kopaa par summu 200Ls meenesii, lika samaksaat 5 Ls par konsultaaciju un, ja, gribot saakt straadaat, tad jaapeerk licence par 59 naudinjaam un veel jaaiet uz daargajiem seminaariem... tieshaam, izklausaas peec mulkjiishu mekleeshanas un kraapshanas... :[ nevienaa darba intervijaa man veel nebija likushi uz vietas samaksaat pieciiti...

I Ince 03.02.2011

Hehehe - vispirms ir jāzin uz kurieni iet - 5Ls nav darba intervija, bet gan konsultācija. Es arī biju, ko ieteica draudzene - esmu ļoti apmierināta - un man neviens neko necentās iesmārāt. Vel iedeva dāvanu un teica, ka var nākt nosvārties un saņemt visus rādītājus mēn. reizi pa velti. Vai es to izmantošu - nezinu, bet neviens neko nespieda.

č Čomene 03.02.2011

Parasti notievēšanās kapsulās ir lenteņu oliņas, un rezultāts 100%.

J JR 03.02.2011

Gribat notievēt - nerijat tik daudz un ejat laukā vismaz staigāt, ja ne skriet un ar aktīvu sportu nodarboties! Viss! Un nebūs nekāda nauda jātērē! Sliņķi!!!

Y youdo1 15.07.2016

Herbalife ir komerciāla sekta, kura zem vissvilinošākajiem piedāvajumiem ''uzlabot jūsu veselību'' izsūc naudu un,paradoksāli, bet veselību arī! Jau sen atklāja, ka Herbalife produkti satur efedrīnu (ēstgribu mazinoša viela) un AMFETAMĪNU (sintētiska narkotika) dod enerģiju un rada atkarību..un daudz citu blakusparādibu! HERBALIFE IR SĀTANISKA SEKTA paskataties uz visiem tiem konsultantiem..slimi cilvēki, acīs nevesles spīdums..nozombēti un runā tikai par savu klubu! ŠĪ PRODUKCIJA RADA GAN FIZISKU GAN PSIHOLOĢISKU ATKARĪBU! Bet uz muļķiem jau turās viņu piramīda! Daudziem pēc ilgstošas šo produktu lietošanas rodas smagas veselības problēmas! Cieš aknas, nieres, sirds! Cilvēki neesat tik naivi! Un tievē iesaistoties tur, jo vnk sāk sekot līdzi tam ko un cik daudz ēd! KĀ VAR UZTICĒT SAVU VESELĪBU KAUTKĀDAM KONSULTANTAM KURAM NAV PAT PAMATZINĀŠANU MEDICINĀ, ANATOMIJĀ? Esmu ŠOKĀ! JEBKURŠ PAT SĒTNIEKS VAR KLŪT PAR KONSULTANTU- MURGS! UN VĒL ATRODAS NAIVĀS MAMMAS KURAS BARO AR TO INDI SAVUS MAZUĻUS! VĀJPRTĀTS! TIE KONSULTANTI IR TIK SLIMĪGI UN KAITINOŠI ..JAU VIEN AR SAVU IZSKATU IEDVEŠ AIZDOMAS! VISPĀR TAS KLUBS ATGĀDINA ANONĪMO NARKOMĀNU KLUBIŅU! VISTICAMĀK UZPĒRKAS NELAIMĪGI CILVĒKI, VAI CILVĒKI , KURI ATMETUŠI VIENU ATKARĪBU MKLĒ CITU UN VIENLAGA VAI TAS BŪTU ALKOHOLS, NARKOTIKAS, PĀRMĒRĪGA RĪŠANA, ZAGŠANA VISI VIŅI IR TUR- ATKARĪGIE! Atceraties laimīgs cilvēks ir neatkarīgs cilvēks! Un tas , kas der visam (kā slavina to herbalife) NEDER NEKAM! SARGIET SEVI UN ESIET LAIMīGI!!!